Patarimai kaip išsirinkti

vestuvinę suknelę.

Svajonių suknelės testas!

 

Visos būsimos nuotakos nori atrodyti savo vyriškiams kaip pasakų princesės. O ir išsivaizduoti nuotaką be vestuvinės suknelės kažkaip keblu. Per vestuves tradiciškai ir dažniausiai dėvimos baltos suknelės. Nors būna nuotakos mėgsta dėvėti ir šviesaus sidabro ar šampano spalvos sukneles, dar kitos eina „iš proto“ dėl vestuvinių suknių, kurios ekstravagantiškos ir papuoštos juodos spalvos elementais. Bet kokiu atveju likus pusmečiui ar keliems mėnesiams iki Didžiosios dienos vyksta vestuvinių suknelių paieška. Rekomenduojama iš karto nepulti „stačia galva“ į vestuvinių drabužių salonus, o prieš tokią paiešką pasiruošti.

1. Pasiruošimas vestuvinės suknelės paieškai. Ieškoti galite pradėti jau internete. Praktiškai visi vestuvinių drabužių nuomotojai turi savo internetinius tinklalapius, kuriuose galima pamatyti naujausias pristatomas sukneles. Todėl galbūt po keleto pelės paspaudimų ir nedidelės suknelių kolekcijų peržiūros, Jūs jau žinosite savo suknelės tipą ir pirmąjį kelionės tikslą.  Jeigu ruošiatės vestuvėms, tuomet greičiausiai po ranka turėsite ir vestuvinių žurnalų. Nepatingėkite, pasklaidykite ir juos, nes juose taip pat privalo būti informacijos ir vestuvinių suknelių nuotraukų.

2. Kas puikiai tinka manekenei – nebūtinai tiks Jums. Matytų vestuvinių suknelių modeliai ant žurnalų viršelių ar internetinėse galerijose gali atrodyti nuostabiai, tačiau matuojant to pačio tipo suknelę – situacija gali pasikeisti kardinaliai. Paprasčiausiai tą lemia figūra, todėl turėkite galvoje keletą vestuvinių suknelių stilių.

3. Suknelės nuomos ar pasiuvimo kaina. Reikalinga numatyti pinigų sumą kiek galėsite skirti vestuvių suknelės nuomai ar pasiuvimui. Pavyzdžiui, rinksitės ir gaišite laiką apžiūrinėdami brangias sukneles, tačiau vis tiek jų nenuomosite.

4. Vestuvinių suknelių salonas

a) Išsirinkę saloną – ieškokite atsiliepimų ir rekomendacijų. Svarbu, kad salonas nuomojantis vestuvinius drabužius ar dizaineris juos siuvantis būtų patikimi. Vykdytų savo pažadus, suteiktų atitinkamos kokybės paslaugas. Šiai informacijai pagrįsti gali padėti informacija iš Jūsų pažįstamų lūpų, buvusių klientų atsiliepimai forumuose, žurnaluose ir panašiai. Norint apsisaugoti nuo netikėtumų pasirašykite sutartis. 

b) Gerbkite savo ir kitų laiką. Nusprendę į kurį vestuvinių suknelių saloną keliausite, pasistenkite pasiskambinti ir susitarti dėl priėmimo laiko. Kadangi paprastai salonai nebūna milžiniški, o drabužių matavimasis reikalauja nuolatinio konsultančių darbo, todėl nerizikuosite salone papildomai laukti. Būsite priimti sutartu laiku ir gausite konsultantę, kuri pristatys salono asortimentą ir atneš reikalingo dydžio sukneles į matavimosi kabiną.

c) Palaikymo komanda. Žygiuojant į drabužių saloną ne pro šalį turėti patariamųjų nuomonių. Tai gali būti artimi žmonės, kurių nuomonė ir skoniai kartais sutampa su Jūsų. Geriausia, kai tai dvi ar trys draugės. Tačiau ne daugiau, nes kuo daugiau žmonių, tuo daugiau skonių ir nuomonių, tuo daugiau painiavos.

d) Nepervarkite. Matuokitės ne daugiau kaip dešimt vestuvinių suknelių modelių, kadangi po to pradeda raibti akys ir visos suknelės suvienodėja. Rekomenduojama padaryti pertrauką arba atvykti matuotis kitą dieną.

e) Patogi suknelė – graži suknelė. Dėvint suknelę reikėtų jaustis ne tik gražiai, bet ir patogiai. Jeigu kyla abejonių ar suknelė tinka, vadinasi, ji greičiausiai Jums netinka.

f) Svajonių suknelės testas. Kai manote, kad apsivilkote savo svajonių vestuvinę suknelę, neskubėkite iš karto jos rezervuoti ar užsakyti. Padarykite pertrauką, išgerkite su palaikymo komanda kavos ar arbatos. Aptarkite vestuvinių suknelių pasirinkimą, išsakykite savo nuogąstavimus. Jeigu kitą dieną tvirtai žinosite, kad būtent ta suknelė tinka Jums – užsisakykite ją.

5. Sezoniškumas – pavasaris, vasara, ruduo, žiema. Jeigu suknelę renkatės vasaros karštą dieną, pagalvokite apie papildomus akcentus, derančius papuošalus, vėduokles ir t.t. O planuodami vestuves žiemą, pagalvokite apie papildomus drabužius: kailinukus, paltą ir t.t.

 

Kopijuoti, platinti, skelbti internetinio tinklalapio www.fotoROMANTIKA.lt nuotraukas ir informaciją be raštiško fotografo sutikimo draudžiama. Juk visuomet galite pasiteirauti elektroniniu paštu (arba telefonu) ir greičiausiai gavę teigiamą atsakymą nuotraukas ir informaciją galėsite naudoti savo tikslams kiek tinkami į valias.

 

 

Vestuvių fotografas | Balti Balandžiai Vestuvėms  


NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.