Apsilankykite pas mūsų draugus ir partnerius

 

www.TaikosBalandziai.lt - vestuviniai balandžiai

Balti balandžiai vestuvėms, krikštynoms. Balandžiai gražūs, visiškai balti, treniruoti ir leidžiasi laikomi rankose. Balandžiai pristatomi narveliuose, puošniose pintinėse ir dėžutėse. Paukščiai atvežami į paleidimo vietą sutartu laiku.Balti balandžiai skrenda visoje Lietuvoje. Tegul balandžiai tampa puošniu šventės akcentu. Pakvieskite balandžius į savo šventę!

Tel.: +370 625 29829

 

www.ZaviAkimirka.lt - renginių organizavimas

Kolektyvas profesionaliai užsiimantis verslo renginių, privačių pokylių bei vestuvių organizavimu. Čia dirba kūrybingi, kupini originalių idėjų ir savo darbą išmanantys profesionalai, kurie sukurs unikalią šventės programą, aplinką ir nuotaiką pilną staigmenų bei netikėtumų.

Telefonas: +370 653 38450

 
Salonas "Sandrija" - Gėlės ir viskas šventėms

Gėlių ir dovanų salonas SANDRIJA. Gėlės ir viskas šventėms. Visa reikalinga atributika, dovanos visoms šventėms. Vestuvinės puokštės ir daug visko ne tik vestuvininkams.

Salonas "Sandrija" - Gėlės ir viskas šventėms
Taikos pr. 2, Kaunas
+37067709505
 

 

www.Zzet.lt- vestuvių filmavimas

Šiuolaikinis vestuvių filmavimo stilius. Priešvestuviniai klipai, vestuviniai video sveikinimai ir pakvietimai, išsankstinės video sesijos, interviu, jaunavedžių pasiruošimo klipas, santuokos ir ceremonijos klipas. Vestuvių, krikštynų filmavimas.

Telefonas +370 662 01727

 

www.Sarlote.lt -vestuvinės suknelės

Salonas “ŠARLOTĖ” padės tapti Jūsų Meilės šventės Karaliene ir privers visus, o svarbiausia Jaunąjį, netekti žado! “ŠARLOTĖ” padės įgyvendinti Jūsų svajonę ir padarys Jūsų šventę nepamirštama! Mūsų salone Jūs rasite didelį vestuvinių, proginių, vakarinių suknelių pasirinkimą, rasite suknelių šimtadienio šventei, platus pasirinkimas vienodų suknelių pamergėms.

Telefonai: +370 616 77199; +370 676 22991

 

 

www.Maddam.lt - grožio namai Kaune

Grožio namai MADDAM įsikūrę I. Kanto g. 18 Kaune pastato “Bokštas” pirmame aukšte. Apsilankę pas mus, jaukioje aplinkoje, klausydami malonaus muzikinio fono gelėsite mėgautis skania kava ar arbata, kol mūsų darbuotojai rūpinsis Jūsų išvaizda. Mūsų tikslas – stengtis, kad Jūs jaustumėtės patogiai ir bent valandėlę pailsėtumėte nuo kasdieninių rūpesčių.
Tel./Faks.: (37) 32 43 62

 

 

www.SvajoniuBustas.lt - nekilnojamas turtas jaunavedžiams

Nekilnojamojo turto skelbimų portalas. Konsultuojame ir patariame visais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais. Stebime nekilnojamojo turto rinką, supažindiname klientus su esama rinkos situacija. Konsultuodami naudojamės išsamiomis nekilnojamojo turto objektų duomenų bazėmis.

Tel.: +370 656 98 555

 

 

 

www.pirsliai.lt - piršlys Regimantas Aleksiūnas

Politiškai patikimas. Tikras lietuvis. Vedęs. Du vaikai: Sūnus ir dukra. Renginių vedėjas, piršlys, buvęs Kauno Valstybinio Lėlių Teatro aktorius, poilsio vakarų vedėjų konkursų laureatas. Daugiametis „Kauno dienų“ Rotušės aikštės scenoje vedėjas. Kaip vedėjas dalyvavęs renginiuose „Rugio giesmė“, „Grok Jurgeli“, „Respublikinė derliaus šventė“, „Bike Show Millennium“, Rudens kermošius „Smagu dūšiai, gardu pilvui“ ir kt. Kalėdinės eglutės įžiebimuose Kaune Rotušės ir Vienybės aikštėse. Kaip piršlys savo veiklą pradėjau piršdamas giminės jaunimą... Turintis 20 metų įvairių renginių vedėjo, piršlio ir režisieriaus patirtį. Telefonas +370 650 49761

 

www.Fresco.lt - vestuvių filmavimas

Ypatingas dėmesys vestuvinių filmų ir klipukų kūrybai. Vestuvių filmavimas ir montavimas. Filmuojamas pasiruošimo klipas, santuokos ceremonija, videosesija gamtoje, pokylio klipai ir t.t.

Tel.: +370 698 29122

 

 

www.sweett.lt - vestuvių muzikantai

Grupė nesivaikanti vienadienio populiarumo. Vestuvių muzikantai gali pasigirti ypatingai saldžiu, plačiu ir spalvingu, lietuviškų, angliškų, ispaniškų ir rusiškų senų šlagerių ar naujų hitų asortimentu.

Tel.: +370 612 64470

 

www.GeliuDizainas.lt

Gėlių dizainas nuo pavienės puokštės iki stilingos visumos
1) Gėlių dizainas. Verslo renginių , konferencijų dekoras, asmeninių ir kalendorinių švenčių puošimas. Skintos gėlės ir sveikinimo puokštės.Puokščių pristatymas.
2) Naujų vitrinų įrengimas, esamų rekonstrukcija, sezoninis, proginis dekoravimas.
3) The finishing touches – interjero detalių sukūrimas ir/arba parinkimas.

4) Vidaus apdailos medžiagų , baldų, šviestuvų parinkimas.
5) Aplinkos sutvarkymo sprendimai Gėlių dizainas, vitrinų, interjero ir aplinkos sprendimai
Audronė Sabalytė-Burbulienė

Tel.: +370 698 30171

 

www.SuvalkijosLimuzinai.lt

Norintiems į nepamirštamą šventę atvykti stilingai ir prabangiai rinkitės limuzinus.

 

www.FotoLaikas.lt

Kuomet negaliu fotografuoti, tuomet ieškantiems patyrusio vestuvių fotografo rekomenduojame Manto Janavičiaus paslaugas. Šis vestuvių fotografas vienas iš nedaugelio, kurie priklauso tarptautinei profesionalių vestuvių fotografų asociacijai - vestuvių, portreto, fashion ir glamour kategorijose ir jaučia ypatingą aistrą vestuvių fotografavimui, teigdamas, kad vestuvių niekada nebūna vienodų ir tai visada naujas iššūkis, nauja patirtis ir naujas atradimas.

   

 

www.Jusurenginys.lt

Vestuvių, krikštynų, gimtadienių bei renginių organizavimas ir planavimas.

Tel. +370-614-26058
 

 

 

 

 

 

 

 
 

APIE MUS | PASLAUGOS | NUOTRAUKOS | STRAIPSNIAI | AKCIJOS | NUORODOS | KONTAKTAI         Į viršų^


Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.