Kartu su partneriais siūlome įvairias paslaugas

 

FOTOGRAFAVIMO PASLAUGOS
• Vestuvių fotografavimas.
• Krikštynų fotografavimas.
• Renginių fotografavimas.

• Mergvakario, bernvakario fotosesija.
• Renginių fotografavimas.
• Asmeninės fotosesijos.

• Porelių fotosesijos.

• Modelio portfolio.

• Nėštukės fotosesija.

• Glamour, fashion fotosesijos;

• Teminės, kūrybinė fotosesijos;

 

 

 

 

Kartu su partneriais siūlome įvairias paslaugas.

 

1) Vestuvių fotografavimas

2) Love story - priešvestuvinė fotosesija

3) Krikštynų fotografavimas

4) Asmeninė fotosesija

5) Vestuvių, krikštynų knyga

6) Augintinių fotosesijos

7) Įvairių iškilmių fotografavimas

8) Verslo produktų ir daiktų fotografavimas

9) Nuotraukų retušavimas

10) Nuotraukų fotomontažai

 


 

1) Vestuvių fotografavimas

 

Darbo laikas. Fotografas darbus gali pradėti nuo ankstyvo ryto, nuotakai pradedant ruoštis vestuvėms, fotografuoti tik vestuvių ceremoniją ar vakarinę šventės dalį. Dirbti sutartą valandų skaičių arba nuo šventės pradžios iki pabaigos.

Nuotraukų dailinimas ir fotomontažas. Grafikos kompiuterinėmis programomis stengiamės nepiknaudžiauti ir nuotraukas pagražinti, retušuoti taip, jog būtų pasiekiama geriausia nuotraukos kokybė. Esant pageidavimams galimas fotomontažas ir kiti specialūs efektai.

Vestuvių fotografavimo stilius. Fotografuojama reportažiniu1, žurnalinio2, retro ar mišraus tipo stiliumi.

Fotografijų atidavimo būdai. Nuotraukos paruoštos spausdinimui pateikiamos DVD/CD formatuose, internetinėje galerijoje. Taip pat klientui pageidaujant, suklijuotame albume ar vestuvių fotoknygoje.
Nuotraukas galite pamatyti. Pagal susitarimą, jeigu labai reikia netgi tą pačią dieną arba įprastai paruoštas fotografijas po 3-4 savaičių.

Geriausias rezultatas. Pasiekiamas vestuvių fotografo ir kliento dialogo pagalba.

 

 Vestuvių fotografavimo kaina sutartinė

 Žiūrėti vykstančias fotografavimo akcijas>>

 Susipažinti su vestuvių fotografavimo etapais


1 Reportažinis stilius - kai vestuvių fotografas nieko specialiai nedaro, nerežisuoja siužetų, bet gaudo akimirkas, fiksuoja aplinką.
2 Žurnalinio tipo fotografija – kai šventės fotografas specialiai organizuoja nuotraukų siužetą, stato ir pataria kaip žmonėms pozuoti.


 

2) Love story - priešvestuvinė fotosesija

 

Priešvestuvinė fotosesija, galima įvairiai vadinti, tačiau iš esmės, tai pasiruošimas vestuvių dienai arba atvirkščiai trumpas pašėliojimas, pasimatymo akimirkų fiksavimas, foto istorijos kūrimas. Puiki proga prieš vestuves įvertinti ar sutariate su fotografu, ar nuotraukų kokybė ir siužetai tenkina Jus, dar viena galimybė detaliau aptarti ir suderinti būsimų vestuvių fotografavimo planus. Dažniausiai love story fotografavimas trumpas ir trunkantis nuo vienos iki kelių valandų. Dažniausiai pasirenkamos fotografavimo temos: jaunavedžių susižadėjimas, pirmojo pasimatymo vieta ar tiesiog pasivaikščiojimas vaizdingoje gamtoje. Daugiau apie priešvestuvinę fotosesiją skaitykite straipsnyje.

 

 Love story fotografavimo kaina sutartinė


 

3) Krikštynų fotografavimas

 

Fotografuojamos krikšto sakramento apeigos. Pagrindinius vaidmenis atlieka krykštaujantis, krikštinamas kūdikis ar besišypsantis vaikas, rūpestingi tėvai, atsakomybę prisiėmę krikšto tėvai ir susirinkę svečiai. Galima fotosesija gamtoje ar švenčiamoje aplinkoje. Pasirenkamas fotografavimo stilius pagal pageidavimą.
 

 Krikštynų fotografavimas kaina sutartinė


 

4) Asmeninė fotosesija

 

Atėjo laikas ir Jums pasipuikuoti savo gražiomis nuotraukomis. Tereikia susitarti su fotografu dėl asmeninės fotosesijos ir greitu laiku galėsite atnaujinti savo albumus naujomis portretinėmis, asmeninėmis fotografijomis.

 

 Asmeninės fotosesijos kaina sutartinė


5) Vestuvių, krikštynų knyga

 

Kai norisi orginalumo, galima pasirinkti skaitmeninių spaudos technologijų sukurtą produktą - knygą. Kiekviena knyga unikali, nes sukuriama kiekvienam klientui individualiai. Tai gali būti ne tik iš mūsų darytų nuotraukų albumas, bet pagamintas ir iš Jūsų pačių asmeninių nuotraukų, kurios pasakotų Jums svarbią istoriją.

 

 Vestuvių, krikštynų knygos maketavimas kaina sutartinė


 

6) Augintinių fotografavimas

 

Gyvūnams skiriame daug laiko, jie mums taip pat teikia džiaugsmo ir energijos. Laikome šunis, kates, papūgas, balandžius ir kartais augintinis tampa tarsi šeimos nariu. Todėl natūralu, jog reikia ir jų nuotraukų, ir jų taip pat kokybiškų ir įdomių. Čia gali praversti fotografo paslaugos, žinios ir brangi fototechnika. Jūsų ir fotografo bendradarbiavimas padės įamžinti augintinį tinkamai.

 

 Augintinių fotografavimas kaina sutartinė

 

Papildomos sąlygos. Įspėti apie agresyvius ir pavojingus gyvūnus. Tokiu atveju su fotografu būtina suderinti atitinkamas sąlygas .


 

7) Įvairių iškilmių fotografavimas

 

Fotografuojame ne tik vestuves, krikštynas, tačiau ir kitus svarbius žmonėms momentus: gimtadienius, jubiliejus, įvairias sukaktis, pokylius, susitikimus, parodas, renginius ir t.t.

 

 Kaina sutartinė. Teiraukitės.


 

8) Verslo produktų ir daiktų fotografavimas

 

Atsidarėte internetinę parduotuvę, pradedate aprašinėti, kelti įmonės produktus ir suprantate, kaip svarbu, kad produktai atrodytų kuo geriau, įvairiapusiškiau. Todėl prireikus visada galite kreiptis dėl produktų, daiktų fotografavimo.

 

 Kaina sutartinė. Teiraukitės.


 

9) Nuotraukų retušavimas

 

Šventės metu susitepėte suknelę? Atsirado dėmių? Galvojate, kad nebus daugiau gražių nuotraukų? Neskubėkite taip galvoti, nes dažniausiai situaciją galima smarkiai pataisyti kompiuterinėmis programomis. Šių stebuklingų programų dėka, nereikia nei skalbiamųjų miltelių, jos ne tik puikiai išvalo suknelėse atsiradusias dėmes, tačiau taip pat gali atlikti ir brangias dantų balinimo procedūras, panaikinti nereikalingas raukšles, strazdanas, apgamus ir netgi pakeisti žmogaus kūno formas. Tiesiog įspėkite ir suderinkite su šventės fotografu, jog norėsite minėtų pataisymų kitaip sakant nuotraukų koreagavimo, retušavimo.

 

 Įeina į foto pasiūlymą arba kaina sutartinė, jeigu taisome Jūsų savarankiškai nufotografuotą nuotrauką.


 

10) Nuotraukų fotomontažai
 

Kai norite atsisėsti ant mėlyno debesies krašto, atsispirti nuo žemės ir skraidyti kaip paukščiai, tuomet fotografui prireiks pasistengti ir atlikti nuotraukų fotomontažą. Daug įvairių sumanymų galima įgyvendinti: pakeisti nuotraukoje esančią aplinką, foną, nuotrauką padaryti visai kitame kontekste. Galima keliauti į praeitį, grįžti į viduramžių ar graikų laikus. Vienoje nuotraukoje matyti daug to pačio žmogaus atvaizdų ir t.t.

 

 Įeina į foto pasiūlymą arba kaina sutartinė, jeigu taisome Jūsų savarankiškai nufotografuotą nuotrauką.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasirinkite paslaugą ir susisiekite su mumis.

 

1) Balti balandžiai vestuvėms ir krikštynoms Balandžiai - smagu!
2) Švenčių atributika: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, sukaktims, gimtadieniams (vestuvių laikraštis, šventiniai diplomai ir sertifikatai, gėrimų etiketės, vestuviniai pinigai)
3) Maketavimo paslaugos: diplomai, vizitinės, plakatai

4) Vestuvių planavimas ir organizavimas Žavi Akimirka

5) Vestuvinių ir kitų proginių drabužių nuoma

6) Prabangių šventinių limuzinų nuoma Suvalkijos limuzinai

 


 

1) Balti balandžiai vestuvėms ir krikštynoms

 

Balandžių - stipri simbolinė reikšmė. Balandžius augino ir į skrydį palydėdavo didieji Egipto faraonai, su balandžiais susieta graikų deivė Afroditė, o dabar juos leidžia iš rankų valstybių netgi Šventojo Sosto vadovai. Balti balandžiai simbolizuoja ne vien tik taiką. Šie paukščiai taip pat šeimos santarvės, meilės, atsidavimo, ramybės ir gerovės simbolis, todėl tai puikus santuokos akcentas. O krikštynose balandžiai simbolizuoja vaikelio ir Dievo dvasinį ryšį, priartėjimą prie Dievo pasaulio.

Aplinkinių dėmesys balandžiams. Dar nepakilę balandžiai susilauks Jūsų svečių ir aplinkinių dėmesio. Dažnas susidomės ir smalsumas lydės, kol neišvys viso balandžių skrydžio. Kildami balandžiai, bus palaikyti plojimais, geromis emocijomis ir suplakę sparnais, praneš apie nepaprastą įvykį visiems susirinkusiems.

Balandžiai - smagu! Be visos tos simbolinės reikšmės, aplinkinių dėmesio - tiesiog smagu paleisti į dangų balandžius. Po paukščių skrydžio visada lieka gražūs prisiminimai ir smagios nuotraukos.

Balandžiai grįžta namo. Paukščiai reguliariai treniruojami, ruošiami skrydžiams, todėl leidžiasi laikomi rankose ir sugeba sugrįžti į savo namus.

Balandžių pristatymas. Balandžiai pristatomi į paleidimo vietą pageidaujamu ir sutartu laiku: narveliuose arba dailiose širdies formos pintinėlese.

Papildomos sąlygos: Balti balandžiai leidžiami, esant pakenčiamoms oro sąlygoms, ne uždarose patalpose ir šviesiu paros metu. Balandžiai pakviečiami į skrydį prie Bažnyčių, Santuokos rūmų ir prie kitų su Jumis suderintų vietų.

Balandžių skrydžių teritorija: Balandžiai skrenda visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Tačiau dažniausiai balandžių vestuviniai ir krikštynų skrydžiai vyksta: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Birštone, Varėnoje, Druskininkuose, Lazdijuose, Merkinėje ir t.t.

 

 Balandžių nuomos kainos teiraukitės.


 

2) Švenčių atributika: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, sukaktims gimtadieniams

 

Kurti vestuvių, krikštynų ar gimtadienių šventinę nuotaiką gali padėti iš anksto paruošta originali šventinė atributika.

Šventės dalyvių foto - atributikos atspirties taškas.  Tereikia pasirausti turimų foto archyve arba pasistengti gauti bent keletą nuotraukų su būsimais šventės dalyviais. Nuotraukos puikiai pasitarnaus, kuriant savitą ir pritaikytą šventinę atributiką ir dar labiau įtrauks dalyvius. Prieš atsiųsdami foto, pamąstykite, o dar geriau užrašykite dalyvių pomėgius, savybes, galbūt būtent tai padės sukurti unikalią ir dar šmaikštesnę temą ar etiketę. Reikėtų, kad nuotraukos būtų kuo didesnio formato, nes kuo didesnė foto, tuo kokybiškiau ir dailiau galima ją panaudoti maketavimo darbams.


 

a) Vestuvių laikraštis - platinkite visiems!
Puikus būdas linksmai informuoti svečius apie įvykusią santuoką. Pasirūpinkite vestuvine spauda. Tegul Jūsų svečiai būna kupini geros nuotaikos ir pasipuošia nuoširdžiomis šypsenomis.

Galimas tiražas pagal pageidavimą:

20 numerių;

30 numerių;
40 numerių;

50 numerių;
 

Galimi ir kitokio pobūdžio laikraščiai: KRIKŠTUKAS - krikštynų laikraštis.

 

 Vestuvinio laikraščio kaina nuo 39 Lt


 

b) Šventiniai diplomai ir sertifikatai

 

Per vestuves gali praversti idealios žmonos ir kvalifikacinius laipsnius įrodantys Jaunojo ir jaunosios diplomai, "Jaunųjų įsipareigojimus" liudijantys sertifikatai, šmaikštūs CV,  "Jaunosios ir jaunojo pasai", "Lietuvos Meilės ministerijos" santuoką patvirtinanti pažyma, "Meilės recepto" dokumentas ir kiti.

 

 Diplomų ir sertifikatų kaina nuo 5 Lt


 

c) Gėrimų šventinės etiketės: vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms

 

Tegul vestuvėse svočiutė sveteliams pripildo sklidinas taures "jaunavedžių saldžiosios" ar jaunatviškus pabrolius pavaišina "piršlio kraujo" gėrimu, lai svečių dėmesį prie stalo patraukia dar nematyti, neragauti gėrimai. Gaminame pačias įvairiausias Jūsų ir mūsų vaizduotės sumanytas šventinių gėrimų etiketes. Paruoštos etiketės - lipdukai, kuriais lengvai pakeisite tikrųjų gėrimų etiketes.

 

 Etikečių kaina nuo 5 Lt


 

d) Vestuviniai pinigai - pramoga ir prisiminimo dovana svečiams

Tai pagrindinių šventės dalyvių nuotraukų sumaketavimas ant bet kokio nominalo pinigo. Ne vienas svetys bus nustebintas, o gal piršliui-melagiui taip pavyks apgauti muzikantus? Būkime švaistūnai! Dalinkime vestuvinius litus visiems arba kaip teigia Lietuvos piršlio bankas bent jau išsikeiskime į jaunosios ar jaunojo bučinį! Ant vestuvinių litų gali būti parašyta: 50 litrų / 50 gramų. Valiutos vienetais gali būti bet kokie matai, kokius tik pakuždės fantazija. Taip pat gali būti pinigas skirtas gimtadieniui, t.y. nominalas - sukakties metai. Pavyzdžiui, 20 metų Vardeniui, tuomet 20 vardenlitų.
 

 Šventinių pinigų kaina nuo 9 Lt


 

3) Maketavimo paslaugos: diplomai, vizitinės, plakatai

 

Diplomus maketuojame ne tik šventėms, tačiau skirtus ir kitoms progoms: įvairių parodų nugalėtojų apdovanojimui, varžybų prizininkams, konkursų dalyviams. Galime sumaketuoti vizitines, skrajutes, reklaminius ar kito pobūdžio plakatus.

 

 Dėl maketavimo paslaugų kainų teirautis.


 

4) Vestuvių planavimas ir organizavimas

 

Jeigu turite rūpesčių, trūksta idėjų ar neužtenka laiko šventės planavimui, galite bandyti pasitelkti į pagalbą šį darbą išmanančius specialistus. Vestuvių planuotojai ir organizatoriai padės ne tik suplanuoti šventę, bet galbūt padės gauti keletą nuolaidų iš savo gausaus parterių rato.

 

 Dėl vestuvių organizatorių ir planuotojų teirautis.


 

5) Vestuvinių ir kitų proginių drabužių nuoma

 

Jei reikia puošniai apsirengti ir negalite nuolat leisti sau išlaidauti naujų drabužių kolekcijoms, tuomet Jums gali padėti vestuvinių ir kitų proginių drabužių nuomotojai.

 

 Dėl proginių drabužių nuomos kainų teirautis.


 

6) Prabangių šventinių limuzinų nuoma

 

Norite važiuoti prabangiai, kad visi atsisuktų pažiūrėti į Jūsų transportą? Tam tinka prabangūs limuzinai ar brangūs Mercedes, BMW, Lexus lengvieji automobiliai.

 

 Dėl limuzinų paslaugų kainų teirautis.

 

 

APIE MUS | PASLAUGOS | NUOTRAUKOS | STRAIPSNIAI | AKCIJOS | NUORODOS | KONTAKTAI         Į viršų^


Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.