AKCIJA! Porelių ir asmeninės fotosesijos Kaune fotostudijoje

 

Esate ideali pora? Pagalvokite, ar ne laikas Jums turėti daugiau bendrų jausmingų fotografijų? Juk gražios, kokybiškos nuotraukos pradžiugins kiekvieną įsimylėjėlių porą. Ei, merginos, nustebinkite savo išrinktąjį dovanodamos savo nuotraukas. Kiekvieno vaikino svajonė turėti vien tik jam skirtų antrosios pusės fotografijų. O gal esi vieniša (-as)? Gražios nuotraukos padės greičiau atrasti savąją Meilę. O gal tiesiog laikas pasidaryti naujų, gražių nuotraukų? KVIEČIAME, nes „FotoROMANTIKA.lt“ Meilės fotografija – tai romantiškas žvilgsnis į žmogų, jo vidinį pasaulį ir jo jausmus.
 

 

 

Asmeninė fotosesija

Laikas atskleisti Jūsų asmenybę, charakterį, emocijas ir nuotaikas.

 

  Skaityti daugiau

 

 

 

 

 

 

 

 

Porelės fotosesija

Tegul bučiniai, šilti apsikabinimai virsta jausmingomis fotografijomis.

 

  Skaityti daugiau

 

 

 

 

 

 

 

Dovanų kuponai

Nustebinkite draugus, pažįstamus įteikdami dovanų kuponą fotosesijai.

 

  Skaityti daugiau

 

 

Įvairios fotosesijos:

* Modelio portfolio;

* Glamour fotosesija;

* Fashion fotosesija;

* Mergvakario fotosesija;

* Nėštukės fotosesija;

* Šeimos fotosesija;

* Teminė, kūrybinė fotosesija;

* Vestuvių fotografavimas

 

Fotosesijos pagal atskirą susitarimą gali vykti ne tik fotostudijoje, bet ir kitose erdvėse: mieste, parke, gamtoje ar net Jūsų namuose. Tiesiog priklauso nuo kūrybinio sumanymo ir nuo to kur Jūs geriausiai jaučiatės ir atsipalaiduojate. www.fotoROMANTIKA.lt – Meilės fotografija.

 

Atsiliepimai

apie asmenines ir porelių fotosesijas

Visada laukiame Jūsų nuomonės.

 

Linos asmeninė fotosesija

Labai noriu padėkoti už nuoširdžiai atliktą darbą (beje, puikiai pavykusį), profesionalumą, puikų kokybės ir kainos santykį bei už tiesiog paprastą, šiltą bendravimą... Man buvo labai smagu, tikiuosi, Jums taip pat :) Kuo dideliausios sėkmės, įkvėpimo ir džiaugsmo toliau einant šiuo keliu. Esu tikra, kad mes dar susitiksime... Dar kartelį AČIŪ.

 

Atsiliepimą parašė Lina

(asmeninė fotosesija)

 


Jolitos ir Deivido porelės fotosesija

Nuotraukos išėjo geresnės nei tikėjomės, todėl labai džiaugiamės puikiomis foto. Žinoma kaip ir daugeliui iš pradžių buvo baisoka, kad padarysi kažką ne taip, tačiau profesionali akis ir komentarai iš fotografo dėl pozų, pasisukimo kampo ne tik labai padėjo siekiant gerų rezultatų bet ir skatino stengtis dar labiau. Trumpai tariant, tai nuotaikingas kasdienybės paįvairinimas, įamžinantis gražiausias akimirkas :) AČIŪ JUMS!

 

Atsiliepimą parašė Jolita ir Deividas

(porelės fotosesija)

 


 

Amelijos asmeninė fotosesija

Ačiū nuotraukas gavau, labai gražios. Pasidalinau su draugėmis, bei facebook tinkle. Jeigu kas nors norėtų fotosesijos ar dovanos draugui, būtinai rekomenduosiu Jus. Sėkmės tolimesniuose darbuose !!!

Atsiliepimą parašė Amelija

(asmeninė fotosesija)

 


Giedrės asmeninė fotosesija

Norėjau padėkoti už puikią fotosesiją.. Likau labai patenkinta, tiek nuotraukomis, tiek fotografų darbu. O šiltas bendravimas ir gera atmosfera padeda fotosesijos metu jaustis laisvai, nesuvaržytai...Taigi visiems norintiems praleisti puikiai laiką bei turėti gražių, profesionalių nuotraukų patariu nepraleisti progos. :) Dar kartelį nuoširdžiausiai dėkoju Jums! :))

Atsiliepimą parašė Giedrė

(asmeninė fotosesija)

 


Julijos ir Roberto porelės fotosesija

Labai džiūgaujame dėl nuotraukų!!!
Gražu žiūrėti ir prisiminti :) Jūs puikus fotografas!

Atsiliepimą parašė Julija ir Robertas

(porelės fotosesija)

 


Kristinos asmeninė fotosesija

Dar kartą ačiū fotografui Linui už puikią fotosesiją. Nuotraukomis tikrai labai džiaugiuosi ir mielai dar kartą apsilankysiu www.fotoromantika.lt studijoje pas šį, tikrai gerą ir profesionalų fotografą. :)

Atsiliepimą parašė Kristina

(asmeninė fotosesija)

 


Gertrūdos asmeninė fotosesija

Gimtadienio proga gavau puikią dovaną. Tai buvo fotososesija ir likau be gaaaaaalo patenkinta :) Kas ieško dovanos - tai puiki idėja :) Tikrai nuostabi patirtis, nors man gan dažnai tenka stovėti prieš kameras, tačiau susipažinti su profesionalia fotosesija teko pirmą kartą :) Ir man patiko :) Didelis Ačiū labai maloniems, gerą akį turintiems ir rūpestingiems fotografams!

 

Atsiliepimą parašė Gertrūda

(asmeninė fotosesija)

 


Ligitos ir jos vaikino fotosesija

Tikrai patys šilčiausi žodžiai apie šį fotografą. :) Tikrai rekomenduoju visiems apsilankyti ir pasidaryti nuostabių nuotraukų. :) O kur dar ir puiki nuotaika. :) Sėkmės Jums.

 

Atsiliepimą parašė Ligita

(porelės fotosesija)

 


Monikos asmeninė fotosesija

Labai ačiū, tikrai buvo verta sudalyvauti asmeninėje fotosesijoje. :)

 

Atsiliepimą parašė Monika

(asmeninė fotosesija)

 

AKCIJA! Asmeninė fotosesija Kaune fotostudijoje

 

Atėjo ir Jūsų gražių nuotraukų laikas. Tereikia susitarti dėl asmeninės fotosesijos ir greitu laiku galėsite džiaugtis savo naujomis nuotraukomis, atnaujinti savo facebook profilio albumus, kompiuterio darbastalį („desktop“). Na arba pasidovanoti, padovanoti „tikrų“ atspausdintų fotografijų, pasipuošti savo kambarį. Bet faktas, kad savo nuotraukų arba nuotraukų su antrąja puse reikia Gyvenime turėti daugiau negu vien tik užfiksuotų per savo ir draugų vestuves. Todėl kviečiame Jus pasiryžti net jeigu ir nebandėte - šiam nuotykiui fotosesijai. Turėsite ir įspūdžių, ir užfiksuotų prisiminimų.

 

Teiraukitės tel. 8-625-29829 arba fotoRomantikas@gmail.com

 

Žinoma fotografuojame ir kitas šventes
* Vestuvių fotografavimas;

* Mergvakarių, bernvakarių fotografavimas;
* Krikštynų fotografavimas;
* Gimtadienių fotografavimas;
* Renginių fotografavimas;

* Švenčių fotografavimas;

 

 


 

< sugrįžti atgal

 

 

 

APIE MUS | PASLAUGOS | NUOTRAUKOS | STRAIPSNIAI | AKCIJOS | NUORODOS | KONTAKTAI         Į viršų^


Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.