Trumpas prisistatymas

 

Netuščiažodžiaujant geriau kviečiu peržvelgti mano nuotraukas. :)

 

Esu Linas, kadangi tokių vardų nemažai, todėl internete pasirašau kaip Baltas Balandis arba fotoRomantikas. Nusprendžiau pasiūlyti fotografavimo paslaugas, nes žvalgantis po kitų fotografų darbus pastebiu, kad dažnas didžiuojasi menkavertėmis nuotraukomis, nepaiso elementarių kompozicijos taisyklių arba kompiuterinėmis programomis tiesiog gadina fotografiją ir puošia ją įvairiais neskoningais efektais - drugeliais, gėlytėmis. Dažnai padarytos nuotraukos iš tiesų mėgėjiškos, tačiau giriamasi, jog tai gyvos, meninės nuotraukos ir teikiamos profesionalios fotografų paslaugos.

 

Patirtis. Jau mažam esant teko ryškinti pirmąsias nespalvotas nuotraukas iš foto juostelės, tačiau po to buvau išsiskyręs su fotografija. Dabar vėl ir dar labiau domiuosi šiuo foto menu. Didžiausią dėmesį skiriu švenčių (vestuvių, krikštynų) ir renginių fotografavimo foto aktualijoms, o ilgametis darbas su maketavimo programomis, bendravimas su dizaineriais, žymiais menininkais ir kitų garsių fotografų darbų studijavimas man leidžia perprasti mintis, kryptis ir taip žymiai greičiau tobulėti fotografijos mene.

 

Foto-technika. Pažangi foto-technika.

 

Fotografavimo kaina. Siūlau paslaugas už sutartą kainą, kuri priklauso nuo vestuvių fotografavimo valandų skaičiaus, pasirinkto fotografavimo stiliaus, vestuvinių nuotraukų atidavimo būdų ir apdirbimo kompiuterinėmis programomis.

 

Tinklalapio uždaviniai. Internetinis puslapis kuriamas nuotraukų publikavimui ir sužinoti lankytojų nuomonei apie jas. Manau, kad kritika, pastabos ir reguliarus nuotraukų pristatymas svetainėje, padės tapti dar geresniu fotografu. Tiesa, puslapį pats savarankiškai maketavau ir ruošiau, todėl gali būti ir klaidelių. Jeigu tokių atrasite, būtų malonu, kad informuotumėte mane.

 

Palinkėjimas. Linkiu Jums rinktis fotografus ne pagal garsius jų vardus ar pavardes, bet pagal jų darbus. Kolegoms fotografams, nesustoti mokytis fotografijos meno paslapčių.

 

Balti vestuviniai balandžiai. Turiu ir kitą savotišką pomėgį - auginu balandžius. Labiausiai žavi pašto balandžiai, kurie pasižymi ištikimybe savo balandžių šeimai, gimtajam lizdui. Galbūt dėl to šie paukščiai paleisti daugiau kaip iš 1000 kilometrų gali parplasnoti namo. Tiesa, toks įspūdingas skrydis gali būti įveiktas tik per keletą dienų. Pagal ką orientuodamiesi balandžiai įveikia tokius oro kelius - mįslė mokslininkams iki šios dienos. Taip pat kartu su kolegomis nuo 2004 m. pabaigos, pirmieji Lietuvoje pradėjome nuomoti baltus balandžius vestuvėms.

 

Balandininkas ir fotografas Linas.

 

 

APIE MUS | PASLAUGOS | NUOTRAUKOS | STRAIPSNIAI | AKCIJOS | NUORODOS | KONTAKTAI         Į viršų^

 

 
 

Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.