Pinigai vokelyje nuobodu – kaip pinigus dovanoti kitaip?

 

Dažniausia Lietuvoje jaunavedžiams rekomenduojama dovanoti pinigus apie tai buvo rašyta kitame straipsnyje. Kartais netgi jaunieji subtiliai užsimena savo svečiams, kad jie norėtų, jog dovanos tilptų į vokelį. Nors pinigai dovanojami dažniausiai vokeliuose reikėtų pagalvoti kaip juos padovanoti kūrybiškiau. Pati paprasčiausia išeitis nupirkti gražesnį voką arba papuošti esamą, nepamirštant užrašyti gražų palinkėjimą atvirutėje. Tačiau geriausia, kai dovanojant pinigėlius įdedama šiek tiek nuoširdaus darbo ir pastangų.

 

 

Lobių dėžutė

 

Suvenyrų ar panašaus pobūdžio krautuvėlėje nupirkti dėžutę. Suberti į jos vidų visokių bižunterijos niekučių, monetų ir tarp jų pasklaidyti popierinius pinigus. Maža lobių dėžutė atrodys gražiau ir mieliau, bei sukels nedidelę intrigėlę jaunavedžiams.

 

 

Aukso luitų piramidė

 

Nusipirkti popieriaus, kuris būtų panašus į aukso spalvą. Įsigyti ar namuose virtuvėje susirasti 12-20 degtukų dėžučių, kurias ištuštinti arba dėl svorio palikti degtukus. Kiekvienoje dėžutėje įdėti po kupiūrą. Tuomet degtukų dėžutes gražiai įvynioti į aukso spalvos popierių, kad jos pradėtų panašėti į mažučius aukso luitelius. Galima kartu su pinigų kupiūromis įdėti po palinkėjimą. Gudriausia maišyti – į vienas dėžutes dėti pinigus, į kitas palinkėjimus, tuomet jaunavedžiai privalės visas dėžutes patikrinti ir įsitikinti, kad viską surado. Paruoštas „aukso plyteles“ galima suvynioti į permatomą pakavimo popierių ir perrišti kaspinu.

 

 

Balionai

 

Popierines pinigų kupiūras galima įdėti į balionų vidų. Galima visas kupiūras į vieną balioną, tačiau įdomiau, kai daroma sudėtingiau. Pavyzdžiui, pagal kiek pinigų kupiūrų bus dovanojama tiek pasirinkti mažų balionėlių. Galima ant pripūstų balionėlių užrašyti kam bus skirti šie pinigai. Priklausomai nuo sumos duonai, alui ar kosmetikai. Į vidų galima papildomai įdėti užrašus palinkėjimus.

 

 

 „Aukso puodas“

 

Reikia popierinius pinigus išsikeisti į metalines monetas po 1 ar 2 litus. Nusipirkti molinę puodynę į kurios vidų supilti monetas. Puiku, jeigu dar užrašoma kam bus skirtas aukso puodas. Na ir pabaigoje reikėtų „aukso puodą“ įvynioti į permatomą pakavimo popierių. Sprendimas dovanoti pinigus iškeistus į monetas nėra tinkamas, jeigu žinote, kad jaunavedžiai suplanavę ir renka pinigus konkrečiam pirkiniui, tuomet padovanoti pinigai monetomis gali sukelti rūpesčių juos keičiant į popierinius.

 

Gėlės

 

Prašyti floristų pagalbos ar pasidomėti kaip galima susukti iš popierinių pinigų panašius kaip kitų gėlių žiedus. Tikslas padaryti gėlių puokštę, kurioje būtų įpintos ir dovanojamos kupiūros.

 

 

Origami - sulankstyti pinigai

 

Jeigu turite noro ir kantrybės galite pinigus sulankstyti. Nemažai pamokų galite surasti internete. O sulankstyti pinigai atrodo labai įdomiai.

 

 

Sulankstyta dolerio kupiūra.

 

 

Trijų litrų stiklainis

 

Susirasti ar įsigyti trijų litrų stiklainį į jį pridėti įvairių kupiūrų. Uždaryti metaliniu dangteliu. Užrašyti atsargos žiemai.

 

Kiaulė taupyklė

 

Tereikia pasisukioti suvenyrų parduotuvėje ir surasti gražiausią kiaulę taupyklę. Tuomet į kiaulaitės vidų suberti monetas.

 

 

Dovanoti kita valiuta

 

Tereikia išsikeisti litus į kitą užsienio valiutą, kad jaunavedžiams būtų atrakcija gauti tokius pinigus. Pavyzdžiui, galima keisti į Kinijos ženminbi juaniais ar Zimbabvės dolerius.

 

 

Raudona plyta

 

Pakankamai šmaikštus sprendimas padovanoti pinigus įdėtus išgremžtose plytos skylutėse. Galima plytą aprašinėti palinkėjimais. Pirmoji plyta jaunavedžių būsimam namui ir nedidelis avansas jo statybai.

 

Tačiau padovanoti pinigai vokelyje ir lieka pinigais – dovana, kuri retai šildo prisiminimuose. Po įteikimo vėliau pinigėliai nukeliauja į bendrą šeimos biudžetą ir jaunieji jau nebeprisimena net kas kiek dovanojo. Todėl rekomenduojama pasistengti kartu su pinigais dovanoti mažą asmenišką dovanėlę arba pasitelkti į pagalbą išvardintas idėjas.

 

Vasario 26, 2010

Parašė Vestuvių Fotografas

www.fotoROMANTIKA.lt

 


 

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

 

 

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.