Kodėl dažna vestuvių dovana – pinigai?

Ką dovanoti jaunavedžiams? Klausimas, kuris šventės svečius užklumpa netikėtai tikriausiai taip pat kaip Lietuvos kelių tarnybas iškritęs sniegas žiemą. Kiekvienas svetelis nori neprašauti arba bent jau giminės, svečių ar pačių jaunųjų akivaizdoje nesusimauti.

Pinigai - tai bene dažniausia dovana, kuri įteikiama šiuolaikiniams jaunavedžiams. Iš tikrųjų įvairios priežastys, mus skatina dovanoti pinigais.

Pirmiausia - universalu, nors prekių asortimentas šiais laikais ypač didelis, tačiau vis tiek išlieka galimybė, kad jaunavedžiai tarp dovanų suras du tuos pačius plaukų džiovinimo fenus (taip PC AKROPOLIS reklamuoja prekių ir paslaugų pardavimo čekius), tris tuos pačius siurblius, kad jau tikrai galėtų kruopščiai savo kambarių plotus siurbliuoti. Pinigų dovanojimas išsprendžia ir apsaugo nuo tokių komiškų situacijų.

Antra, surengti vestuvių puotą jaunavedžiams kainuoja nemažai pinigų: vestuviniai žiedai, vestuvių pokylio vietos nuoma, vestuvinių drabužių pirkimas, užmokestis vestuvių fotografui ir filmuotojui, vedybų planuotojos, renginio vedėjo, muzikantų paslaugos,  konditerijos gaminiams ir maistui, stipriesiems gėrimams, prabangaus vestuvių transporto nuoma ir kiti dalykėliai, kuriems teks pakloti ne vieną litų šimtinę ar išleisti retai piniginėje pūpsančią „KUDIRKOS“ kupiūrą.

Trečia, jaunavedžiai ruošiasi bendram šeimyniniam gyvenimui ir neretai pinigėlius kaupia brangiems daiktams ar kitiems sumanymams: automobiliui, įmokoms ar paskoloms už butą ar vestuvinės kelionės išlaidoms. Natūralu, kad svečių sunešti pinigai padeda įgyvendinti minėtus tikslus.

Ketvirta, pinigus dovanoti praktiška ir tai neapsunkina pačio dovanotojo smegenų, nes nereikia galvoti ką dovanoti. Nereikia nuolat važinėti ir vaikščioti po parduotuves, prekybos centrus, kad stebėti pilnas prekių lentynas, svarstyti, galvoti, rinktis, bei nuobodžiai stovėti eilėje. Nereikia net naršyti internete, tiesiog pinigų suma ir štai žygiuojat jau su dovana.

Penkta, kaimyno požiūris ir tradicijos. Jeigu visi dovanoja pinigus, tai kodėl aš turiu dovanoti kažką kita?

Kopijuoti, platinti, skelbti internetinio tinklalapio www.fotoROMANTIKA.lt nuotraukas ir informaciją be raštiško fotografo sutikimo draudžiama. Juk visuomet galite pasiteirauti elektroniniu paštu (arba telefonu) ir greičiausiai gavę teigiamą atsakymą nuotraukas ir informaciją galėsite naudoti savo tikslams kiek tinkami į valias.

Vasario 26, 2010

Parašė Vestuvių Fotografas

www.fotoROMANTIKA.lt

 


 

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

 

 

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.