Žaidimai su gėrimais tinkantys ne tik vestuvėms

 

Kad svečiai galėtų jaustis laisviau, galima pabandyti sužaisti keletą žaidimų. Žaidžiant žaidimus bus išlenkta viena kita taurelė ir svečiai pasijus ne tik laisviau, bet ir žymiai linksmiau.

 

Pasaka
Tarp svečių yra sekama pasaka. Tačiau kiekvienam pasakotojui reikia ištarti tik po vieną žodį. Ištarus daugiau negu vieną žodį – reikia išgerti taurelę. Gyveno...Makt...

 

Šampano estafetė

Geriausiai šis žaidimas tinka žaisti lauke, tačiau galima ir erdvioje patalpoje. Reikalingas bent vienas tuščias šampano butelis, kuris pastatomas ~10-15 metrų atstumu nuo žaidėjų. Tuomet Jaunoji arba Jaunikis išrenka pirmąjį žaidėją, kuriam pasakoma kam turės perduoti estafetę po užduoties atlikimo. O žaidėjo užduotis nubėgti prie šampano butelio ir, vienos rankos pirštą įkišus į butelį, apibėgti sutartą skaičių ratų. Tuo metu antras žaidėjas, kuriam pirmasis turės perduoti estafetę yra slepiamas už svečių nugarų. Taip sukeliama intriga ir patiriama daug linksmų emocijų, kai žaidėjas svirduliuodamas bando surasti savo antrąją pusę.

 

 

Degtinės estafetė

Žaidimas žaidžiamas gamtoje. Jaunoji ir jaunikis renkasi žaidėjus iš susirinkusių svečių pulko. Susiskirsčius į dvi komandas ~15-20 metrų atstumu nuo žaidėjų padedami du stikliukai ir du degtinės buteliai. Po starto prie pastatytų butelių bėga po vieną komandos narį. Pirmasis žaidėjas įpila į stikliuką degtinės, sugrįžta ir rankos sukirtimu leidžia bėgti antram žaidėjui. Antrasis žaidėjas privalo kuo greičiau išgerti stikliuką ir sugrįžti pas savo komandą. Trečiasis žaidėjas vėl pripildo degtinės ir t.t. Laimi ta jaunosios arba jaunojo komanda, kurios butelis ištuštėja greičiausiai.


Advokatas
Prie stalo sėdi maždaug 10 žmonių. Įsipilama gėrimo į taureles. Tada kiekvienas asmuo turi po savo advokatą, jam iš dešinės. Kai bet kuris svetys pasako kito vardą, ji turi apginti jo advokatas. Pvz. Dabar geria Jonas. Jonui iš dešinės žmogus sako, ne, Jonas negeria, o geria pvz., Juozas. Tuomet Juozą gina jo advokatas iš dešinės. Žaidžiama kol kas nors susipainioja ką ir kada reikia ginti. Tada susipainiojusiajam reikia išgerti.

Rašalinė
Ratu perduodama stiklinė, ir kiekvienas įpila tenai truputį vynelio. Kurio rankoje stiklinė prisipildo, tas išgeria. Žaidžiama tol, kol baigiasi vynas, pinigai, arba iškrinta žaidėjai...
 

Neišlieti nei lašo
Visi svečiai sėdi prie stalo ir ratu siunčia taurę. Kiekvienas įpila į ją kokio nors gėrimo. Paskutinis, kuris perpildo taurę, ir gėrimas ima bėgti per kraštus, turi pasakyti tostą ir išgerti.

 

 


Kopijuoti, platinti, skelbti internetinio tinklalapio www.fotoROMANTIKA.lt nuotraukas ir informaciją be raštiško fotografo sutikimo draudžiama. Juk visuomet galite pasiteirauti elektroniniu paštu (arba telefonu) ir greičiausiai gavę teigiamą atsakymą nuotraukas ir informaciją galėsite naudoti kiek tinkami į valias.

 

Sausio 18, 2010 parašė fotoRomantikas

Informacijos šaltiniai:

www.anonsas.lt

www.day.lt

 

 


 

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

 

 

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

 

Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.