FOTOKONKURSAS: Romantiškos porelių pažinties istorijos

 

Valentino dienos fotokonkursas porelėms „Mūsų pažinties istorija“, kurie atsiuntė bendrą nuotrauką ir parašė savo pažinties istoriją. Fotokonkursą surengė www.fotoROMANTIKA.lt vestuvių fotografas.

PASTABA: ATSIŲSTI TEKSTAI ORIGINALŪS, NETAISYTI.

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 1
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Mes esam Jolita ir Justinas :)
Musu istorija prasidejo pries daugiau negu 3metus :) si rugseji svesime jau 4metukus pazinties bei draugystes :) As esu kauniete, gimiau ir augau Kaune. O Justinas tikras dzukas, gyvenantis graziausiam mieste Druskininkuose! Musu susipazinimas isskirtinis tuo, kad mes susipazinom ne per draugus kaip dazniausiai buna, ne studiju metais, kaip Justinas mokinosi Kaune, o tiesiog ... GATVEJE... :) ir Druskinkuose pagrindineje M.K.Ciurlionio gatveje :) Ar tai nelikimas? :) Ir ar tai meile ne is pirmo zvilgsnio? :) Mes tokiais dalykais netikejom, kol nesutikom vienas kito! Mes susipazinom kai as buvau su seima atvaziavus pailseti i si grazu kurorta. Viena grazu vakara, tai buvo rugpjucio pabaiga ( tikslios dienos nepamenu), isejau pabegioti, o Justinas vazinejosi dviraciu :) ir ka jus galvojat, uzkalbino mane :) tapati vakara mes pora valandu sedejom prie baznycios ir tiesiog snekejomes. Antra diena vel susitikom, toliau trecia ir taip toliau, kol teko man isvaziuoti... As galvojau kad musu pazintis tuo ir pasibaigs, bet Justinas po savaites atvaziavo i Kauna ir pasiule but jo mylimaja :) Mes jau daugiau nei 3metai taip gyvenam Kaunas - Druskininkai ! Ir esam tikrai laimingi :)

Pretendentai laimėti fotosesiją. 2
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Roberta ir Linas :) Mes susipažinome kaip ir dauguma porų, draugų pagalba :) Susitikome kelis kartus ir iškarto vienas kitam patikom :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 3
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Mes susipažinome prieš 5m., kai Jis atvežė buvusį pas mane. Mes jau vienas kitą žinojom, bet nebuvom matę. Ir tą dieną kai susitikom, Jis priėjo ir pasakė "bet kokia tu mažytė" :) ir nuo tos dienos mes pradėjome bendrauti dar labiau :) Na ir štai jau ketvirti metukai stuksena :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 4
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Marija ir Martynas :) susipažinom stovykloj kai Buvo 14 metu :) ir mes kartu :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 5
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Mes susipažinome mokykloje, 11 klasėje, jis tuo metu turėjo merginą, o aš vaikiną. Atrodo, kad nieko negali būti, tačiau likimas koks yra, toks jau yra ir nieko nepakeisi. Išsiskyrėm abu panašiu laiku su savo antrosiomis pusėmis. Kadangi buvom pažįstami ir aš jam patikau, jis mane pradėjo kviesti visur ir dėl to, kad kaimynai esam negalėdavom nesusitikti kartas nuo karto, važiuodavom kartu namo. Bet kaip bebūtų keista, aš jam prikalbėjau susitaikyti su savo buvusia mergina ir jis taip ir padarė. Išvažiavęs į kelionę rašė man, grįžęs taip pat. Vis vien išsiskyrė su savo buvusiąja ir už kelių savaičių pakvietė į savo gimtadienį, šventėm, prisipažino, kad myli (nebuvo girtas, kaip dažniausiai būna vaikinams, kad drąsos tam atsiranda ;D) ir ką, po poros savaičių paklausė ar nenorėčiau su juo draugauti. Ir taip gražiai bei šiltai draugaujam jau antri metai, o pažįstami esam daug seniau. :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 6
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Laurynas ir Greta. Mūsų istorija prasidėjo, mūsų kurso šventėje muzikos restorane Pappa Jazz. Tuomet mes vienas kitą pažinojom tik iš matymo, nes buvom iš paralelinių grupių. Taigi, kol kalbėjau su pažįstamais, prie manęs priėjo mano seniūnė ir sako „nesėdėk čia, einam šokt“, šokant ji pastebėjo, kad šalia esanti pora taip pat yra grupiokai ir pasakė „ei, nešokam su savo grupiokais, keičiames“. Ir štai, į mano rankas pakliuvo Ji... nebuvau sutikęs merginos, kuri šitaip mokėtų šokti, jaustų ritmą.. nuo tos akimirkos mūsų širdys pradėjo plakti vienu ritmu - muzikos ritmu. Mes geras 3 valandas šokom, nepratarėm nė žodžio vienas kitam, kūno judesiai ir žvilgsniai pasakė daugiau, nei tūkstančiai žodžių būtų galėję pasakyti. Atsirado tarp mūsų didelė trauka, netrukus tai peraugo į didelę meilę ir jau beveik 2 metus esame kartu :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 7
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Egle ir Giedrius. Mes susipazinome per viena rengini. As pazinojau jo broli, jis draugavo su mano geriausia drauge. I ta rengini buvo pakviestas ir jis, kadangi jis nedryso manes uzkalbinti, tai iniciatyvos emiausi pati ir nusprendziau iskresti koke kvailyste. Kadangi jis ruke, tai atemiau is jo cigareciu pakeli ir paslepiau, taip gavau is jo daugiau skiriamo demesio. Nuo tada mes ilgai susitikinejome, kol po daugiau nei metu susitikinejimo jis pasiule man draugauti. Na o dabar mes jau draugaujame virs 2 metu. :) Esame labai laimingi.:)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 8
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Jolita ir Mindaugas.
Mes susipažinome prieš 4 metus pažinčių portale.
Pamačiau patiko užkalbinau ir iki šiol esame kartu.
Pats gyvenimas suveda panašaus likimo žmogeliukus...

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 9
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Susipažinome netikėtai per jo pusseserę.. Vieną vasaros vakarą,jis buvo su savo draugais, o aš su draugėmis,tarp jų buvo ir jo pusseserė..Ji pasikvietė jį ir pradėjo kalbėt,pagalvojau ,jog matytas kažkur vaikinas..Po to prisiminiau,jog buvo mano nuotrauką pakomentavęs facebook,tačiau tuomet neatkreipiau dėmesio į jį, o realybėj pasirodė kur kas patrauklesnis ir apskritai bendraujantis žmogeliukas..Tą vakarą mažai bendravau su juo,po to jis su draugais išvažiavo ...Po poros savaičių jis man parašė per facebook ...Susirašinėjom,kol galiausiai paprašė mano nr:) Man buvo įdomu kodėl jis man parašė,tik po poros savaičių, pasirodo jis draugavo su kita panele,tačiau išsiskyrė vėliau. Taip mes su juo susibendravome ir vėliau viskas išsivystė į draugystę,kuri trunka virš metų, esame laimingi tiek kaip pora tiek kaip draugai.. :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 10
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Mūsų meilės istorija prasidėjo prieš trejus metus pavasario pabaigoje.Susipažinome viename socialiniame tinkle, kur žmonės bendrauja internetinių kamerų pagalbą. Kai jis mane pamatė iškart jam patikau, jis tarsi suprato kad aš jam skirtoji, tarsi pajuto ryšį . Man rašė bene tuziną žinučių, tačiau nekreipiau į jį dėmesio, bet jis rankų nenuleido ir buvo atkaklus ir tada paliko man savo telefono numerį. Po poros dienų, net neįsivaizduoju kodėl pati jam parašiau, taip niekada nedarydavau. Taip bendravom pora savaičių ir kai susitikome, pirma ką jis padarė, tai mane santūriai pabučiavo į skruostą. Daug ir ilgai kalbėjom, stengėmės labiau pažinti vienas kita ir po šio pirmojo pasimatymo pradėjom draugauti. Jis man kalbėjo apie meilę ir bendrą gyvenimą, po trijų mėnesių draugystės išsigandau šeimyninio gyvenimo ir pabėgau :D Po pusės metų sesė paprašė kad ją palydėčiau į miestą, o ji buvo susitarusi susitikti su juo, surengė mums slaptą pasimatymą, aš to nežinojau. Kai jį išvydau, ypač su jo darbo uniforma, aš supratau, kad be jo gyventi nebegaliu, pasirodė kad abiejų širdyse gyveno meilė. Nuo tos dienos mes esame kartu,susituokėme ir turime nuostabią dukrytę. Dabar esame viena siela dviejuose kūnuose.

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 11
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Mes susipažinome 2007.12.31 dieną. Kartu sutikome naujus metus, iš pradžių nerodėme vienas kitam jokios simpatijos, bet laikui bėgant pradėjome daugiau bendrauti, kadangi turėjome bendrų draugų, tai dažnai susitikdavome, jis gavo mano numerį, man dažnai rašydavo ir kviesdavo susitikti ir taip išsivystė mūsų draugystės pradžia, kuri jau tęsiasi 3metus ir 10mėnesių. Esam labai laimingi :))

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 12
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Rūta ir Rytis. Mes susipažinome maždaug prieš 5-erius metus, mano draugės pagalba. Tačiau mūsų bendravimas buvo nustojas, kol vieną dieną netikėtai susitikome, tai buvo daugiau nei prieš dvejus metus. Jo draugo pagalba mes pradėjome draugauti ir ta draugystė trunka dvejus metus, esu labai laiminga turėdama jį.

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 13
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Joana ir Šarūnas. Mes susipažinome kai buvome vaikai, ta vasarą gydžiausi sanatorijoje. Tuo metu man buvo 14 metų, Šarūnas buvo 12-kos. Pradėjome bendrauti, vėliau vienas kitam patikom, taip prasidėjo mūsu draugyste. Sanatorijoje kartu išbuvome apie 1,5 mėnesio. Vėliau man teko išvykti namo. Kurį laiką bendravome laiškais, veliau bendravimas nutrūko. Praėjus 8-iems metams radau jį vienam interneto pažinčiu puslapį. Iš pradžių nepažinau, bet nusprendžiau parašyti ir įsitikinti ar čia isai,ir neklydau. po 8 metų pertaukos vėl pradejome bendrauti. Po 3 dienų bendravimo internetu nusprėme susitikti. Labai jaudinausi, bet viskas buvo gerai, taip pradejome susitikinėti kekvieną dieną. Ir jau daugiau kaip du metai ęsame kartu, ir ęsame susižadėję. Niekada nebūčiau pagalvojus, kad po šitiek laiko jį sutiksiu. Dabar tikiu, kad jai yra tau skirtas žmogus, nesvarbu kiek laiko praeis mes jį sutiksime.

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 14
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Esam nestandartine pora kilusi is mazo Jurbarko miesto:) As Ieva o mano suzadetinis Mantas:) Tiesa sakant nepamenu kada tiksliai susipazinom nes tai buvo begalo seniai:) Taip ir buvom tik menkai vienas kitam zinomi kaip draugu draugai, taciau viena vakara as svenciau su draugais. Taip susikloste kad jis atvaziavo parsivezti musu bendru draugu ir apsikeitem numeriais. Tiesa sakant ilga laika jis man rase o as vis vengiau susitikti nes buvau kazkodel susidariusi nekokia nuomone apie ji , o ir metu tik 16 turejau :) Bet po daug zinuciu su ikalbinejimais susitikti pagaliau pasiryzau ir nepasigailejau. Pabendrave radom daug bendros kalbos ir susitikimai tapo daznesni:) Galiausiai pradejom draugyste kuri jau trunka daugiau nei trejus metus , du is ju gyvenam kartu , o rytoj svesim suzadetuviu metines :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 15
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Buvo eilinė diena :) kol nesutikau JO ... :] Susipažinome netikėtai, tiesiog gatvėje, spontaniškai.. Tai žodžiais nenupasakojamas įvykis, pamačiau ir sau mintyse pasakiau tai jis, man jo reikia, širdelė ėmė spurdėti kaip pašėlusi nežinojau kas su manimi darosi. Praėjo viena diena, antra ir dar ir dar kita, bet niekaip negalėjau jo išmesti iš savo galvos jo mėlynų akių, ilgų plaukų, ir tos valiūkiškos šypsenos.. :] Meilė iš pirmo žvilgsnio kuo niekada netikėjau!! :) Neilgai trukus apsikeitėme numeriais pradėjome bendrauti, kiekviena kartą jį pamačius tarsi pakildavau nuo žemės ir kylu iki šiol :)) Kaip ir minėjau tai paprasta niekuo neišsiskirianti istorija, bet kupina tiek jausmų, virpuliukų, nekantrumo, ilgesio, MEILĖS :) Mes kartu jau virš 4 metų, ir vis dar skrajoju padebesiais, širdelė virpa kaip ir per pirmąjį pasimatymą. .. :))) Ach ta meilė.. :)))

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 16
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Karolina ir Julius.Mes susipazinome labai seniai.Mus supazindino vienas bendras draugas,tuo tarpu mane bandes suvilioti.Taciau taip isejo,kad mus supazindines jis mus taip suvede,kad jokie kiti per ta laika buve zmones negalejo pakeisti likimo.Ilga laika musu keliai nevede kartu,buvo kiti zmone,staciau dabar abu suprantame,kad tie kiti zmones mus tik vede prie musu tikslo tasko,tai yra vienam prie kito.Ir kai mes vel emem bendrauti,as jo neprisileidau.Taciau jo vienas draugas padare man 3valandu terapija.Tiek ismale smegenis,kad pasakiau sau,kad pabandzius nieko neprarasiu.Dabar dekoju sau,Dievui ir tam draugui,kad drisau pabandyti :) Dabar be Juliaus nebegaleciau gyventi :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 17
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Pirmą kartą susipažinome prieš....13 metų:} Ėjome į tą pačią mokyklą ir tą pačią klasę.
Pradinėse klasėse, nuo pirmos iki penktos aš buvau jį įsimylėjusi ta žavia vaikiška meile. Po to 10oje klasėje mūsų rolės pasikeitė, jis mylėjo mane, o aš turėjau kitą vaikiną. Tačiau jis nepasidavė ir kovojo dėl manęs atkakliai du metus.Kaip sakoma, sena meilė nerūdija. Oficialiai mes kartu jau daugiau nei metai, tačiau juk laimingi laiko neskaičiuoja :}

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 18
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Buvo ramus, nors ir šventinis, tačiau niekuo neišsiskiriantis, 2009-12-31 vakaras... Abu, Naujųjų metų išvakarėse, laiką leidome namuose prie kompiuterių. Mus skyrė nemažas atstumas, bet sujungė.... pažinčių portalas.
Atsitiko taip, kad Egidijus žvilgtelėjo į mano anketą, o aš atsakiau jam tuo pačiu ir pasveikinau artėjančių Naujųjų metų proga. Taip mes po truputį pradėjome bendrauti. Pirmoji Naujųjų metų diena taip pat prabėgo prie kompiuterio, mes daug bendravome, o štai antrąją – prie miesto eglutės įvyko pirmasis mūsų pasimatymas. Iš pirmo žvilgsnio patikome vienas kitam, tad nusprendėme susitikti dar ir dar ir dar....Greitai supratome, jog pamilome vienas kitą. Užteko pusės metų, kad suprastume, jog esame skirti vienas kitam. Netrukus Egidijus įteikė man sužadėtuvių žiedą, kurį priėmiau su dideliu džiaugsmu ir laimės ašaromis. Netruko prabėgti metai ir mes tapome vyrų ir žmona.
Nuo mūsų šventės prabėgo šiek tiek daugiau nei pusė metų. Per tuos du mūsų pažinties metus niekada nesuabejojome mūsų pasirinkimu. Esame laimingi ir tikri, kad taip bus ir ateityje.....
Egidijus ir Loreta

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 19
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Aušra ir Simas:) Viskas prasidėjo prieš daugiau nei tris metus. Iki tol aš Jo nepažinojau. Kai vieną vakarą, Jis atėjęs pas mano sesę su kitu draugu į svečius mane pamatė, o pamatęs sau pasakė: ''Ji bus mano'':D Taip ir buvo, tik iš pradžių aš į jį žiūrėjau labai ''atsargiai''. Pradėjome susitikinėti, pažinome vienas kitą. Iš pradžių galvojau, kad viskas baigsis po trijų mėnesių, tačiau Simas taip greitai nuo manęs neatstojo ir labai džiaugiuosi tuo:) Dabar turime vienas kitą, o aš dar ir žiedelį:) Tiesa, mus skiria keli tūkstančiai kilometrų, dėl to, mes nesimatome po kelis mėnesius, tačiau tai mūsų santykius tik stiprina :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 20
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Aleksandras ir Judita
susipazinome gan paprastai,tiesiog drauge pasiule susitikti su jos draugais,isedome i masina o ten buvo jis;) na taip pradejome bendrauti kol galiausiai isimylejome ir tapome pora,si labai grazi musu draugyste tesiasi iki siol ir jai galo nesimato ;) labai myliu sita zmoguti.

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 21
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

...Kaip dabar prisimenu. Mes susipažinome praeitame gyvenime. Einu aš mišku ir matau pievą pilną skanios žolės. Buvau alkanas, todėl mano antilopiška Gnu prigimtis jai negalėjo atsispirti. Trimis šuoliais atsiradau pievos viduryje ir godžiai ėmiau rupšnoti sultingą, kvapnią, šviežią žolę. Saulės spinduliai minkštai krito į pievą ir maloniai šildė mano kūną. Buvo taip skanu ir malonu, kad net nepastebėjau, kaip pievoje atsirado dar kažkas. Vilkas ar medžiotojas tuomet galėjo užbaigti mano gyvenimą, bet - tai buvo ne jie.

Bet kokiu atveju, tą šiltą vasaros popietę mano senasis gyvenimas vistiek baigėsi. Mano viengungiškas antilopės gyvenimas buvo nutrauktas, kad būtų pradėtas naujas - toks pat šiltas
ir skanus, kaip ta stebuklinga vasaros popietė.

Na, ne taip viskas buvo romantiška, kaip galėjo
pasirodyti… Iš tiesų, aš atsitrenkiau galva į taip pat kvailai ir neatsakingai žolę šveičiančia kita antilope Gnu. Supratau, kad tai buvo Moteris. Susirėmę kaktomis pakėlėme iš nuostabos išplėstas akis ir pamatėme tokį pat spoksantį nustebusį žvilgsnį, kuriame buvo aiškiai, ryškiai, dydeliu Times New Roman shriftu parašta: "AS ESU TAVO LEMTIS KABLELIS BUSIME KARTU IKI PASAULIO PABAIGOS TASKAS"

Mes pasitrynėme vienas į kitą snukiais ir supratom, kad nuo šiol dalinsimės pievos žole, saulės šviesa ir ryto rasa. Taip mes ir likome kartu per amžių amžius sėkmingi ir laimingi. Šį kartą, kai jau gimėme žmonėmis susitikęs Ją tik paklausiau: “Prisimeni mane? Mes buvome kartu praėjusiame gyvenime”. Ir daugiau žodžių nebereikėjo - mes ir vėl kartu, sėkmingai ir laimingai, dalinamės saulės šviesa, ryto rasa ir meilės gausa...


Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 22
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Aleksiejus ir Inga ;) Susipažinome maždaug prieš 5 metus, žavėjomės vienas kitu, bet rimtos draugystės taip ir neužmezgėm, buvo tik trumpalaikiai santykiai. Aš jį mylėjau , o jis manimi tik žavėjosi, paskuj viskas pasisuko kitaip, jis pradėjo man rodyti stipresnius jausmus, didesnį dėmesį. Bet po metų su virš aš jį pakviečiau į pusseserės vestuves kaip į porą, tuomet viskas ir prasidėjo, išsižiebė tarp mūsų kibirkštis. Jis man prisipažino meilėje nupiešdamas širdutę ant nugaros ir parašydamas "I love you" su mano akių pieštuku. Tai buvo taip netikėta ir romantiška ;) Nuo tų vestuvių oficialiai esame kartu 2 metai ir beveik jau 7 mėnesiai. Ir su kiekviena diena vienas kitą mylim vis stipriau ♥

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 23
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Dovile ir Linas. Susipazinome per darugus. Buvo vasara. su juo kuri laika buvome tik draugai, po kiek laiko jausmai pradejo vis silteti ir tapome pora. kartu esame jau 1metus ir 2men. esame begalo laiminga pora :)
Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 24
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:
Tiksliau ir trumpiau pasakius..Mus suvedė likimas :) o susipažinome...nuo pat jaunų dienų,per draugus.Taip ir tęsėsi mūsų draugystės grandinė.Pažystami --> Draugai --> Daugiau nei draugai --> Porelė :)


Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 25
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

- Dievas mus suvedė, o susipažinome per draugus internetinei svetainei .Taip ir tęsėsi mūsų draugystė , dabar jau apsivedėm ir laukiam naujagimio esame labai laiminga pora.
Nors ir kartais slegia kasdieninei rūpesčiai ,bet per gyvenimo sunkumus einame susikabinę už ranku , nelaizdami sunkumams nugalėti mudviejų meile . .. ... ♥

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 26
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Vitalij & Mažena
Prieš daug metų (tiksliai neatsimenu kiek) likimas mus suvedė mylėti ir išskyrė. Išskyrė turbūt tam, kad ieškotumėm vienas kito, kad po tiek daug metų ir vėl kas kartą apkabinę vienas kitą, verkdami dar stipriau ir tvirčiau kartotumėm vienas kitam, jog be galo mylime vienas kitą. Žudo praeitis, skausmas, baimė vienas kitą prarasti. Dabar mes jau esame 1,5 metų kartu. Ir dėl viso šito aš ir jis dabar ir vėl aukojam mano ir jo laimę būti kartu, būti dviese, būti vienas kito. Tik mintimis, širdimi mudu visada buvom, esam ir būsim kartu. Amžinai. Per tiek metų tam nesugebėjo ir nesugebės pasipriešinti niekas, net laikas.

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 27
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

-------->Julija & Stanislav,--------------
12 metu kartu....o atrodo, susitikome tik vakar.
Mūsų istorija graži lyg filmas....
Man buvo 13, Jam 18. Gyvenome viename mieste... dažnai likimo keliai suvesdavo mus į tą pačią vietą, tuo pačiu momentu.
Jis palidėdavo mane žvilgsniu, aš atsakydavau šypsena.
Vieną dieną Jis pasisveikino su manimi.....
Kitą dieną laukė su saldainių dežute.....
su gėlėmis.....
Dar po kelių dienų Jis paprašė mano telefono numerio....
Vėliau, tai jau tapo įpročių, kasdien atsidurti toje vietoje kur pirmą kartą susitikome.....
Praėjo 12 metu, 2011.07.30 nusprendėme pasakyti vienas kitam TAIP :)
Dabar Jis jau mano Vyras, o aš Jo žmona! MYliu Ji, Jis mano Angelas.

Ir taip mes jau 12 metu kartu....o atrodo, susitikome tik vakar.

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 28
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Mes Raimonda ir Rytis. Susipazinom kai abu sventem savo gimtadienius vienam klube, musu staliukai buvo sale. Ir vakareliui ipusejus mano pussesere priejo prie Rycio ir paprase, kad jis mane pasveikintu su gimtadieniu. Jis priejo ir taip zodis po zodzio .. Tik buvo siokia tokia smulkmena, as buvau su savo tuometiniu vaikinu, o Rytis su savo panele. Ir stai as su savo vaikinu isejau sokti, kai staiga prieina Rytis (gerai apsvaiges) ir sako: "Rinkis - as arba jis!" Tuo metu labai pasimeciau, nes nesupratau ar jis cia rimtai ar juokauja. Bet stai jau 8metai mes kartu :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 29
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Justin
a ir Vilius.
O susipažinome mes labai paprastai. Man teko pakeisti mokyklą. Tą Rugsėjo 1ąją (buvome 11toje klasėje), atėjus į naujosios mokyklos kiemą, mano žvilgsnis iškart nukrypo į vieną žmogų... Tai buvo Vilius :) (tą patį man, jau mums draugaujant, pasakojo ir Vilius, kad ir Jis nuo manęs negalėjo atplėšti akių). Taigi, kaip vėliau paaiškėjo, patekau ir į Jo klasę :) Buvome klasiokai dvejus metus. Bet kas keisčiausia, mes nebendravome visą tą laiką, o priežastis paprasta- baisiai, BAAAAIIISiai, bėgant laikui, jo nemėgau :D kažkox mokyklos "saldainiukas, pažiba", norėjosi Jo nosį žemyn nuleist :) Viskas pakrypo kita linkme, kai 12toje klasėje, prieš pat mūsų išleistuves apsipykau su savo geriausiu draugu ir man tikrai Išleistuvių vakarą buvo labai dėl to liūdna ir nesmagu, nes visi buvo įpratę mus matyti kartu... Tada priėjo Vilius, neva tai atsuko petį "išsiverkti" :) vėliau pakvietė šokti, kad taip neliūdėčiau. Šokis vienas, kitas, penktas ir taip išaušo rytas :) kartu ir saulę pasitikom, pasirodo ir kaimynai buvom :D žinoma, kaip mandagiam vaikinui ir dera-palydėjo mane namo. Praėjus vos keletui valandų pasipylė SMS žinutės iš Viliaus. Pamenu, kaip nustebau :D ne,ne, ne dėl to, kad Jis man parašė, o dėl to, kad visus tuos metus, kai Jį pažinojau kaip klasioką, mano adresų knygelėje jis buvo įrašytas kaip "Viliukas" :D buvo labai karštos vasaros dienos. Po Išleistuvių susitikome kartą, kitą ir taip prasidėjo mūsų graži draugystė, kuri jau, ačiū Dievuli, trunka šiek tiek daugiau kaip pusantrų metų :) po Išleistuvių taip pamilome vienas kitą, jog prabėgus vos porai savaičių po jų, ėmėme gyventi kartu, nes supratome, jog "kartu mes-viskas,niekas-po viena". :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 30
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Ernesta ir Povilas. Mūsų meilės istorija prasidėjo kavinėje-bare, kai vos pamačius žmogų, nebėga šiurpuliukai. Ne ne, ne bauginantys, o tokie keisti, kurie priverčia nurausti. Nesu iš tų, kurios pačios rodo labai daug iniciatyvos, tačiau tąkart buvo išimtis. Viskas įvyko paprastai. Šokiai pokiai ir štai netikėtai iš akiračio dingo draugė, bet tuo tarpu pamačiau visai netoliese Jį. Jis mirkt, aš šypt ir štai jau mes šokame kartu. Pakalbėjom pašnekėjom, vėliau daviau telefono numerį. Na, galvojau, kad tik tiek. Eilinė pažintis, tačiau vis dažniau kur nors susitikdavome ar bendraudavome, kol netikėtai viskas išaugo į meilę. Vieni netiki meile, kuri prasidėjo tokioje vietoje, tačiau aš tikiu. Ir galbūt tai pavadinčiau meile iš pirmo žvilgsnio, nes niekada nebuvau pajautusi tokių šiurpuliukų, vos tą žmogų pamačius:)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 31
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Mūsų pažinties istorija prasidėjo kai susitikom laiptinėje pirma karta ir paklausiau ką čia atvažiavus rasi ji pasakė draugų tai nuo to laiko ir pradėjom susitikinėti laukiau septinis mėnesius kol jinai man pasakys taip ir dabar mes draugaujam vieneri metai ir 10 mėnesių :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 32
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Kristina & Deividas
O musu draugystes istorija prasidejo beveik pries septynis metus:) viskas prasidejo tada kai man buvo visulabu tik 14m o jam 21m.
Susipazinome per draugus, prie ezero...Jau tada pamate vienas kita negalejome atitraukti akiu vienas nuo kito. Po kiek laiko jis mane pasikviete pasivaikscioti, zinoma sutikau, vaiksciojom ir kalbejomes ilgai kol isauso rytas,
palydejas iki namu, atsisveikinome ir net nebuvo jokiu minciu, kad ji dar kada sutiksiu, BET ivyko tas didelis bet kai likimas mus ir vel suvede, vel viskas prasidejo nuo sms zinuciu kol galiausei jis man pasiule buti jo mergina.
o ka as?! zinoma sutikau:) oi kiek laimes buvo:)) taciau vis mintys sukosi, kad is musu draugystes nieko nesigaus, kad pabusim savaite, dvi ir viskas tuo pasibaigs...
Taciau tos galvotos savaites iskilo iki puseptintu metu:) begalo pamilome vienas kita ir mylime iki sios dienos:)
Dabar jau esame susituoke ir turime 2metu dukryte, esame laiminga seima:)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 33
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Mūsų susipažinimo istorija buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.Pamačiau jį,o jis mane. Vasario 14 bus du metai kaip vienas į kitą žiūrime..

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 34
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

SERGEJUS IR OLIA:)

BENDRI PAZISTAMI...
BENDRI INTERESAI...
BENDROS MYNTIS....
BENDROS NUOTRAUKOS...
BENDRI GINCAI....
BENDRAS BUTAS...

BENDRA MASINA...

AR TEKESI UZ MANES?
-TAIP:)
BENDRAS TUSAS...
BENDRAS KUDIKIS...
BENDRA SEIMA...

TIKIMĖS IR BENDROS FOTOSESIJOS :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 35
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

„Mūsų pažinties istorija prasidejo Vilniaus Akropolyje ant ledo;) As ejau su drauge paciuozineti ir sutikau Ji;) Aisku pirma prie jo nepriejau ,bet kaskaip jo draugas mane uzkalbino;) Ir pradejau su juo bendrauti;) O tada mane jo draugas supazindino su mano issrinktuoju;) Susitikinejome ant ledo ,nes jam patiko ciuozineti kaip ir man;) Po kurio laiko tapom pora ;) Dabar jau kartu 4metai ir 9menesiai ir viena diena :)

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 36
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Esame kartu jau penkis metus :) susipažinome mokykloje. kaip bebūtų keista iš pradžių į jį nekreipiau dėmesio tačiau vėliau jis patraukė mano akį. Jam budint mokyklos koridoriuje apšaukiau jį nevykdant savo pareigų o jis išvadino mane mažvaike. tuo viskas ir pasibaigė.Bet esu labai užsispyrusi ir su draugėmis susilažinau jog "gausiu" tą vaikiną.po ilgų ieškojimų gavau jo nr. taip viskas ir prasidėjo...nors jis bendravo labai nenoriai tačiau man pavyko jį išsitempti pasivaikščiojimui po parką. to užteko jog jis užkibtų:) buvau įkyri,dėmesinga ir atvirai rodžiau savo jausmus,vėliau jis suprato jog esame vienas kitam skirti ir štai mes kartu jau penkis metus, planuojame bendrą ateitį :P

Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 37
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Ingrida ir Aivaras ;) Susipažinome labai netikėtai... Tiesiog vieną dieną
aš el.paštu gavau laišką nuo nepažįstamo vaikino (tačiau laiškas buvo
adresuotas kitai merginai). Laiškas mane labai sužavėjo, buvo begalo
romantiškas ir šiltas, tad nusprendžiau pašmaikštauti ir atrašyti. Po
kelių dienų sulaukiau atsakymo, ir taip susirašinėjimas truko apie mėnesį,kol pagaliau nusprendėm susitikti. Pirmasis mūsų susitkimas truko vos 10 min, tačiau jų užteko, kad mūsų širdyse suliepsnotų meilė. Po kelių dienų vėl susitikome ir daugiau jau nebeišsiskyrėme. Ir mums kiekviena diena yra kaip šventė, nes turime vienas kitą. O jausmai kiekvieną akimirką vis
stiprėja ir štai neužilgo prisieksime vienas kitam amžiną meilę :)


Pretendentai laimėti fotosesiją nr. 38
„MŪSŲ PAŽINTIES ISTORIJA“:

Ruduo. Vieną vakarą netikėtai gavau iš savo buvusio grupioko pakvietimą pafotografuoti slalomo varžybas. Jis dalyvavo su savo klubo kodega-garažo draugu :)) Nenorėjau, bet vėlai, varžybų išvakarėse apsigalvojau. (Šiandienai pats geriausias mano apsigalvojimas:))
Varžybų ryte mes jau "garažo draugo" kieme. Grupiokas pasakė, kad atsivežė asmeninę fotografę :)) Aišku ėjau pasirodyt-o kieme tuščia. Ir tada pasirodė JIS (pasirodo bėgo gražintis :D ) pasikvėpinęs, nusiskutęs ir su šelmiška šypsena, kuri išryškino duobutę žande. Ech ta duobutė....:)))
Po varžybų sekė kinas...gėlės...persikai...Ir-oficiali draugystė:)) Nuo to karto mes visur kartu-garaže, pas draugus, varžybose...
Aš pasinėriau į garažo veiklą, o jis kartais paima fotografuoti-žodžiu sutikom vienas kitą ir sulipom :P
 


Kopijuoti, platinti, skelbti internetinio tinklalapio www.fotoROMANTIKA.lt nuotraukas ir informaciją be raštiško fotografo sutikimo draudžiama. Juk visuomet galite pasiteirauti elektroniniu paštu (arba telefonu) ir greičiausiai gavę teigiamą atsakymą nuotraukas ir informaciją galėsite naudoti kiek tinkami į valias.

 

 

 

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

 

 

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.