Vestuviniai žaidimai, užduotys jaunavedžiams ir svečiams

 

Apsukri svočiutė ar melagis piršlys vestuvėse neišsiverčia be vestuvinių žaidimų. Būtent vestuviniai žaidimai pagyvina vestuves ir suteikia smagių akimirkų svečiams. Tuomet tikrai vestuvės tampa linksmomis ir įsimintinomis. Šie pateikiami žaidimai, užduotys gali būti pritaikytos ne tik vestuvėms, tačiau ir kitoms progoms.

 

Dantų krapštukai, obuolys ir komplimentai
Į obuolį prismaigstyti daug dantų krapštukų. Jaunasis ir jaunoji paeiliui traukia po vieną „spygliuką“ pasakydami vienas kitam komplimentą. Taip „patikrinami“ jų jausmai – ar tikrai vienas kitą myli, ar moka gražių žodelių vienas kitam pasakyti. Galima užduotį palengvinti arba apsunkinti didinant, mažinant smeigtukų skaičių. Rekomenduojama pradėti nuo dešimties smeigtukų. Šis žaidimas taip pat populiarus mergvakariuose ir bernvakariuose, kai traukiant smeigtukus argumentuojama, kodėl ketinama tekėti ar vesti, sakomi komplimentai apie antrąją pusę. Galima žaisti ir atvirkščiai, t.y. paimti obuolį ir dantų krapštukus (ar net degtukus) ir smeigti krapštuką į obuolį ir pasakyti kreipinį, kuriuo kreipsis į savo antrąją pusę: aukseli, mažiuk, katinėli...

 

 

 

 

 

Salonas "Sandrija" - Gėlės ir viskas šventėms

Gėlių ir dovanų salonas SANDRIJA. Gėlės ir viskas šventėms. Visa reikalinga atributika, dovanos visoms šventėms. Vestuvinės puokštės ir daug visko ne tik vestuvininkams.

Salonas "Sandrija" - Gėlės ir viskas šventėms
Taikos pr. 2, Kaunas
+37067709505
 

 

Maži žingsneliai ir komplimentai

Panašiai kaip obuolys ir krapštukai yra kitas žaidimas, kuris ypač tinkamas, kai, pavyzdžiui, jaunikis neneša jaunosios per tiltą. Tuomet reikia tipenti mažais žingsniukais ir kiekvieną žingsniuką palydėti, patvirtinti komplimentu ar malonybiniu žodeliu.

Pamergių ir pabrolių artimesniam susipažinimui – segtukai
Kad pamergės ir pabroliai artimiau susipažintų tereikia daug segtukų. Pabroliams užrišti akis. Pamergėms prisegioti segtukus įvairiose drabužių vietose. Poras išrikiuoti vienas priešais kitą. Duoti ženklą. Tikslas: kuo greičiau surasti segtukus. Po to galima žaidimą vykdyti atvirkščiai. Merginoms užrišamos akys. Laimi ta mergina, kuri greičiausiai (arba seksualiausiai) išrankioja nuo vaikino drabužių segtukus. Juos galima „rinkti“ nebūtinai rankomis, bet ir burna.
 

Šampano butelio kelionė

Šampano ar kitas butelis turi būti perduodamas kitam šventės dalyviui. Tačiau butelį reikia perduoti laikant kojomis (tarp kojų) be rankų pagalbos. Pakankamai emocinga, įdomu ir šiek tiek sudėtinga.


JIS ir JI apklausa
Reikalingos keturios kortelės su užrašais JIS ir JI. Jaunieji pasodinami nugaromis. Jiems užduodami įvairūs klausimai: „Kas neš pusryčius į lovą?“. „Kas padės vaikui daryti pamokas?“, „Kas gamins valgyti“, „Kas skalbs?“. Po klausimų uždavimo jaunavedžiai kiekvienas turi pakelti kortelę JIS arba JI. Atsakymai turėtų sutapti.

Jaunavedžių finansų valdymas
Į maišelį su kruopomis primetama daug centų. Davus ženklą, jaunieji turi tuos pinigėlius surinkti. Kas turi daugiau pinigų monetomis - tas laikys savo rankose namų biudžetą, o pas kurį sudėta rastų monetų suma didesnė - tas daugiau uždirbs.

Jaunosios kojos atpažinimas
Jaunajam užrišamos akys ir pasakoma, kad reikės pažinti savo mylimosios kojas. Kai jam užrišamos akys, užduočiai apsunkinti į merginų tarpą pasodinami keli vaikinai, kurie užsiraitoja kelnes.
Norint dar labiau apgauti, vaikinams gali būti apmaunamos pėdkelnės.

Juokingi ir intymūs dialogai
Iš anksto paruošiami dvieju tipų lapeliai. Jie turėtų skirtis forma arba iš kitos pusės būti skirtingi. Vieno tipo lapeliuose surašomi įvairūs kompromituojantys klausimai, pvz. „Ar dažnai miegate vienas?“, „Ar būnate neištikimas?“, „Ar mėgstate vaikščioti nuogas?“ ir pan. Ant kito tipo lapelių surašomi universalūs atsakymai, pvz. „Nejaugi aš taip atrodau“, „Tik po sunkios darbo dienos“, „Rizikuoti yra tauru“ ir pan. Žaidimo metu vienas žaidėjas traukia klausimą ir neperskaitęs jo nurodo asmenį, kuris ištrauks atsakymą. Taip kuriami juokingi ir intymus dialogai. Žaidimo galimi klausimai ir atsakymai lentelėje.
 

 

Žaidimo klausimai: Žaidimo atsakymai:
Ar pripažįstate daugkartinį išsiskyrimą?
Ar dažnai važiuojate visuomeniniu transportu be bilieto?
Ar keliatės anksti dėl savo reikalo?
Ar mėgstate vaikščioti į svečius?
Ar patinka Jums lovos gyvenimas?
Ar su malonumu bučiuojate svetimą moterį?
Ar patinka jums meilės istorijos?
Ar turite polinkį mylėtis su svetimomis moterimis?
Ar dažnai nubundate svetimame patale?
Ar dažnai flirtuojate su svetimomis moterimis?
Ar užtenka valios pasipriešinti svetimų moterų meilinimuisi?
Ar jaučiate švelnumą savo uošvei?
Ar užsiimate sportu?
Ar turite įprotį pataikauti savo viršininkams?
Ar mėgstate dovanoti brangias dovanas savo meilužėms?
Ar dažnai pasiduodate nukrypimui į slidų kelią?
Ar pripažįstate nuogo kūno kultą?
Ar pasiduodate staigiam viliojimui?
Ar slepiate savo amžių?
Ar pasitaiko darbe imtymių santykių su bendradarbėmis/ bendradarbiais?
Ar mėgstate "riebius" anekdotus?
Ar kišatės į svetimus šeimyninius reikalus?
Ar galima būtų jus pabučiuoti?
Ar dažnai susigundote?
Ar užtenka jėgų ir valios atsisakyti gėrimų?
Ar mėgstate prižiūrėti save?
Ar patinka girtos moterys?
Kada slepiate pinigus?
Ar mylite savo viršininką?
Ar bučiuojatės viešose vietose?
Ar patinka jums atsiduoti meilės jausmams?
Ar jus kalbatės po pusės akto?
Ar turite įprotį susipažinti gatvėje?
Ar dažnai pažadate daugiau negu galite?
Ar dažnai pasiduodate baimei?
Ar traukia jus alkoholis ir nusikaltimai?
Indus ir grindis Jūs su malonumu plaunate?
Ar mylite savo žmoną?
Ar mėgstate skaniai pavalgyti?
Ar mėgstate moteris ir alkoholį?
Ar mėgstate gyvūnus?
Ar jūs patenkintas?
Jei manes labai paprašo.
Apie tai pakalbėsime be liūdininkų tiktai per išeigines.
Labai gaila bet taip.
Apie tai manęs paklauskite, kai būsiu blaivesnis.
Kodėl užduodate tokius klausimus solidžioje kompanijoje.
Stengiuosi, kad nepamatytų.
Labai, labai.
Jei šitas nereikalauja gydytojo pagalbos.
Susilaikysiu nuo atsakymo, kad nesugadinčiau savo reputacijos.
Kada aš išgėręs – o girtas visada.
Mano įsitikinimai rodo, kad man geriau patylėti.
Jei tėvynė to iš manęs pareikalautų.
Visada kai aš būnu stipriai išgėręs.
Jei tai nereikalauja materialinių išlaidų.
Kiekvieną dieną.
Tiktai per šventes.
Tiktai neduodat.
Dėl kilnaus reikalo rizikuoju.
Labai keblus klausimas.
Mane labiau domina kiti klausimai.
Žinant mano vaikystę jums turėtų būti gėda užduoti tokius klausimus.
Kartais kai būna nemalonumai darbe ar šeimoje.
Jūsų nuosavybėje.
Tiktai nubudęs naktį.
Aš į kvailus klausimus principe neatsakau.
Tai yra natūralus dalykas.
Be šito aš neįsivaizduoju savo gyvenimo.
Į politinius klausimus neatsakau.
Tai priklauso nuo jūsų.
Lyg ir taip lyg ir ne.
Tiktai kraštutinais atvejais.
Tiktai sapne.
Aš priešinuosi tiek, kiek leidžia jėgos.
Prašau manęs nestatyti į nepatogią padėtį.
Tiktai po "pachmielkos".
Tai mano hobis.
Finansinė padėtis man šito neleidžia.
Kiekvieną naktį.
Šito nebuvo ir negali būti.
Principe ne, bet kaip išimtis taip.
Galbūt kada nors po išgertuvių.
Tiktai, kad niekas nematytų.


Ligonis arba vestuvinė suknelė
Žaidimo esmė: kas greičiau, gražiau sutvarstys sergantį „ligonį”. „Ligoniai“ – tai pabroliai, o jų „gydytojos“ – pamergės. Skambant muzikai ant ligonio reikia kuo greičiau ir gražiau apvynioti „bintą“ – tualetinio popieriaus ritinėlį. Žaidimas sustabdomas pirmajai „gydytojai“ apvyniojus „ligonį“. Arba suskirstant svečius į grupes, komandoms pasakoma, jog reikia sukurti vestuvinę suknelę iš duotos medžiagos. Viena iš grupės tampa modeliu, o kiti svečiai ją puošia 5-10 min. Po to nuotaka nusprendžia kas laimi ir paskelbia rezultatus. Tai puikus būdas įtraukti svečius ir pasidaryti linksmų nuotraukų.

 

Saldainis
Svečiai išsiskirsto poromis. Užduotis kiekvienai porai - be rankų išvynioti ir suvalgyti saldainį, kurį paduos žaidimo vedėjas. Laimi pirmoji pora, greičiausiai išvyniojusi iš popieriuko saldainį.

 

Staigmena
Svečiai sustoja arba susėda ratu. Skambant muzikai jie pradeda siųsti vienas kitam gana didelę dėžę. Žaidimo vedėjui sustabdžius muziką, svečias, pas kurįatsidūrė dėžė, pakelia jos dangtį ir nežiūrėdamas išima pirmą pasitaikiusį daiktą. Pagal žaidimo taisykles tą daiktą jis turi užsidėti (užsivilkti, užsisegti) ir nešioti tam tikrą laiką, pavyzdžiui, pusę valandos, iki šventės pabaigos ir t. t. Muzikai vėl pradėjus groti, svečiai toliau siunčia dėžę ratu. Į dėžę galima įdėti įvairiausių drabužių: tiek vaikišką kepurytę, tiek dideles specialiai pasiūtas kelnaites ar liemenėlę.

 

Bučinukai

Žaidimo vedėjas pakviečia du vyrus ir dvi moteris. Kaip geriau sudaryti žaidėjų poras - kad poroje būtų tos pačios ar priešingos lyties atstovai - spręsti jums. Dviem žaidimo dalyviams užrišamos akys. Rodydamas į bet kurį žaidėją, vedėjas klausinėja: "Sakykite, kur bučiuosime? Čia?" Ir parodo, pavyzdžiui, į skruostą (galima į ausį, lūpas, akis, rankas ir t. t.). Žaidimo vedėjas klausinėja tol, kol žaidėjas užrištomis akimis pasako: "Taip". Tada vedėjas klausia: "O kiek kartų? Šitiek?" Ir pirštais parodo - kiek kartų, nuolat keisdamas derinį, kol žaidėjas pasako: "Taip". Tada nurišamos akys, ir žaidėjui tenka padaryti tai, su kuo jis sutiko -pavyzdžiui, vyro kelį pabučiuoti aštuonis kartus.

 

Žaidimas - pokštas

Šiame žaidime nebus nugalėtojų ir nugalėtųjų. Tai žaidimas-pokštas svečiams linksminti. Pakviečiami du žaidėjai - vyras ir moteris. Vyrui paaiškinamos žaidimo taisyklės: "Moteris atsisės ant šios sofos ir įsidės burnon saldainį, o jūsų tikslas - užrištomis akimis surasti tą saldainį nesinaudojant rankomis ir paimti jį taip pat burna". Ši situacija juokinga todėl, kad vyrui užrišus akis ant sofos vietoj žadėtosios moters pasodinamas vyras. Patikėkite, kiek laiko jūsų išrinktas kavalierius mėgins rasti moterį su saldainiu, tiek svečiai nuoširdžiai juoksis.

 

Spygliuotas kelias
Žaidimo vedėjas pakviečia tris sutuoktinių poras. Vyrai sustoja už 3-4 metrų nuo savo žmonų. Vedėjas atkemša tris butelius degtinės ar vyno ir pastato juos kiekvieno vyro kelyje. Vyrams užrišamos akys, kiekvienas kelis kartus apsukamas, pastatomas veidu į žmoną ir paprašoma priėjus ją apkabinti. Kai vyrams akys jau užrištos, žaidimo vedėjas greitai surenka butelius ir sukeičia moteris vietomis. Žiūrovų prašoma nesijuokti.

 

Sugedęs telefonas
Visi susėda ratu, tarkim, prie stalo. Pirmas žaidėjas ką nors tyliai pasako į ausį savo kaimynui. Sis taip pat pašnibždomis išgirstą frazę perduoda savo kaimynui. Būtina sąlyga: išgirstos frazės negalima kartoti du kartus. Pranešimas perduodamas ratu, o galiausiai žinia pasiekia pirmąjį žaidėją, kuris garsiai pasako, ką išgirdo iš kaimyno, ir tai, ką pradžioje sakė pats. Paskui frazę galvoja kitas žaidėjas. Žaidžiama tol, kol pranešimą pasiunčia visi žaidėjai. Įdomus tiek pats procesas, tiek galutinis rezultatas.

 

DĖMESIO! KAS SKRENDA?
Žaidžia mažiausiai du žaidėjai. Burtais arba skaičiuote išrenkamas žaidimo vedėjas. Jis sako: "Lėktuvas skrenda" - ir pakelia rankas. Visi daro tą patį. Paskui vedėjas nurodo paukščius, vabzdžius,
skraidančius daiktus (balandis skrenda, balionas skrenda, varna skrenda ir 1.1.) - visi kelia rankas.
Įsitikinęs, kad žaidimo dalyviai prarado budrumą, vedėjas pradeda juos klaidinti sakydamas: "Karvė skrenda", "Traukinys skrenda", "Asilas skrenda" ir t. t. Žinoma, tokiais atvejais rankų kelti nereikia. Suklydusiam žaidėjui skiriamas baudos taškas. Laimi tas, kuris surenka mažiausiai baudos taškų.


Aistrų gesinimas
Uždegamos dvi žvakės. Porai duodami du vandeniu šaudomi pistoletai. Davus ženklą, reikia per atstumą užgesinti savo žvakę. Taip “nustatoma”, kas geriausiai šeimoje gesina aistras.

Palinkėjimai popieriukuose renkami į butelį
Kad vakaro metu svečiai nenuobodžiautų, per stalą siunčiamas butelis, rašiklis ir popieriukai. Svečiai rašo linkėjimus ir meta į tam skirtą butelį. Taip pat svečiai gali rinkti jaunavedžių būsimojo vaikelio – sūnelio ar dukrytės – vardą, jį užrašydami ant atskiro didelio lapo. Kai visi surašo, vakaro vedantieji suskaičiuoja balsus ir išrenka populiariausius vardus.

 

 

Sausio 18, 2010 parašė fotoRomantikas

 

Informacijos šaltiniai:

www.anonsas.lt

www.day.lt

 


 

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

 

 

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.