Vestuvių fotografų klubai – įkvepiančios idėjos nuotakoms

Kiekvienas vestuvių fotografas planuodamas fotografuoti vestuves semiasi įkvėpimo iš įvairių šaltinių. Vieni uoliai skaito vestuvių fotografijos knygas, kiti domisi rinkos naujovėmis ir tyrinėja kolegų nuotraukas. Ne paslaptis, jog egzistuoja pasaulinės vestuvių fotografų bendruomenės, kuriose vyksta patys įvairiausi fotografijos konkursai, renkamos pačios gražiausios vestuvinės nuotraukos. Visuomet įdomu panaršyti tokiuose tinklalapiuose ir fotografams, ir būsimoms nuotakoms, nes čia galima pamatyti be galo daug įkvepiančių ir kvepiančių idėjų.

vestuviu_fotografu_asociacija1www.wpja.com WPJA – vestuvių fotografų fotožurnalistų asociacija. Egzistuoja nuo 2002 metų. Per šį laiką asociaciją yra įgavusi tarptautinį pripažinimą. Nuotakos vestuvių fotografų ieškoti gali naudodamosi pasaulio žemėlapiu arba tiesiog pasirinkti dominančias šalis. Tai pakankamai paprasta ir patogu. Vestuvinių nuotraukų konkursai vyksta kas ketvirtį. Konkursai skirstomi pagal įvairias temas: Pasiruošimas, ceremonija, vestuviniai šokiai, maistas ir gėrimai, humoras, vestuvių tortas, emocijos, pokylis, portretai ir t.t. Dažniausiai išrenkama 20 geriausių fotografijų, metų pabaigoje išrenkamas geriausias vestuvių fotografas. Norint patekti į šį katalogą fotografui reikia pakloti metinį 300 dolerių mokestį ir vestuvinės nuotraukos turi atitikti gana griežtus reikalavimus.

vestuviu_fotografu_asociacija2www.agwpja.com Įsteigta tos pačios WPJA organizacijos specializuota vestuvių fotografų asociacija. Čia vestuvinės nuotraukos turi būti artistiškos su netradiciniu požiūriu, daugeliu atvejų netgi šmaikščios. Fotografai gali naudoti daugiau photoshop, daugiau efektų, kad dar labiau atskleisti savo kūrybiškumą. Kiekvieną metų ketvirtį vyksta taip pat teminiai konkursai. Pasirenkamos įvairios vestuviųfotografavimo temos. Jaunavedžių pasiruošimas, vestuvių ceremonija, vestuvių pokylis, vestuvių oras, vestuvių detalės, sužadėtuvių portretai, vestuvių puokštės ir t.t.

vestuviu_fotografu_asociacija3www.ispwp.com ISPWP – labai patiko jų deklaruojamas šūkis, kad šios organizacijos vestuvių fotografai negali tiesiog nusipirkti narystės joje, bet privalo ją užsidirbti, jos nusipelnyti. Priimami vestuvių fotografai privalo būti fotografavę nemažiau kaip 50 vestuvių, atsiųsti organizacijos komisijai įvertinti nuotraukų portfolio. Vyksta pavasario, vasaros, rudens, žiemos ir kiti fotokonkursai.

vestuviu_fotografu_asociacija4www.fearlessphotographers.com Galima ieškoti fotografų pagal žemynus ir šalis. Apdovanojimus pelnę vestuvių fotografai pateikiami sąrašo viršuje. Iš tūkstančių vestuvinių nuotraukų kas du mėnesius išrenkamos pačios geriausios fotografijos, kurios pateikiamos galerijoje tituliniame puslapyje. Tokia galerija gali grožėtis puslapio lankytojai kurį laiką ir taip išsirinkti savo vestuvių fotografą, pamatyti geriausias išrinktas fotografijas. Taip pat pateikiamas geriausių vestuvių fotografų dvidešimtukas.

http://www.mywed.ru Rusijos ir kitų šalių vestuvių fotografų tinklalapis, kuriame galima rasti informacijos apie vestuvių fotografavimą, paprastas ir lengvas būdas pakviesti į savo vestuves profesionalų vestuvių fotografą.

vestuviu_fotografu_asociacija5www.wppionline.com WPPI – vestuvių fotografų bendruomenė, kompanijos „Nielsen foto grupės“ dalis. Grupė apima daugelį profesionalių fotografų sričių, organizuojamos konferencijos, konkursai ir kt.

www.bestofweddingphotography.com/ Autoriai deklaruoja, jog tai geriausių vestuvių fotografų puslapis. Publikuojamos fotografų nuotraukos, skelbiami mokami seminarai fotografams.

www.swpp.co.uk/ Vestuvinių nuotraukų pristatymui keliami mažesni reikalavimai ir ši organizacija jungia įvairaus profilio fotografus nuo reklamos, sporto, kelionių iki gamtos fotografavimo. Kiekvieną mėnesį priklausomai nuo nuotraukų kategorijos renkamos geriausios fotografijos, kurios apdovanojamos diplomais ir piniginiais prizais.

Parašė www.fotoROMANTIKA.lt vestuvių fotografas.
 
Elektroninis paštas: FotoRomantikas@gmail.com
Telefonas: +370 625 29829

 

 

 

< sugrįžti atgal

 

 

 

 

APIE MUS | PASLAUGOS | NUOTRAUKOS | STRAIPSNIAI | AKCIJOS | NUORODOS | KONTAKTAI         Į viršų^


Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.