Vestuvių laikraštis – privaloma vestuvinė spauda

Puikus būdas linksmai informuoti svečius apie įvykusią santuoką. Suskubkite, pasirūpinti vestuvine spauda - tegul Jūsų svečiai būna kupini geros nuotaikos ir pasipuošia nuoširdžiomis šypsenomis.

 

Kas yra vestuvių laikraštis?

Vestuvių laikraštis – pagamintas laikraštis specialiai vestuvėms ankščiau vadinamas vestuvininku. Laikraščio pagrindinė tema – vestuvės, jaunavedžiai. Kaip ir tikruose laikraščiuose skelbiamos naujienos, rašomi straipsniai, įvykiai, TV programos, pasakojamos jaunavedžių susipažinimo ir jaunystės istorijos, straipsniai papuošiami fotografijomis, skelbiami anekdotai ir panašiai. Tačiau dažniausiai visa pateikta informacija būna humoristinio pobūdžio, todėl tokio laikraščio skaitymas visuomet svečiams visuomet sukelia juoką. Vestuvių laikraštis gali būti taip pat leidžiamas vestuvių jubiliejaus proga.

 

Vestuvių laikraščio paskirtis

Išleisto vestuvinio laikraščio paskirtis pralinksminti, nustebinti skaitytojus. Laikraštyje visuomet užfiksuojama vestuvių data, dažniausiai įdedamos ir  jaunavedžių fotografijos, todėl svečiams - tai dar vienas puikus prisiminimas ir dovanėlė iš vestuvių. Patikėkite, tai labai brangus ir asmeniškas prisiminimas ne tik jaunavedžiams.

 

Kas užsako ar ruošia vestuvių laikraštį?

Dažniausiai vestuvių laikraštį užsako arba jį stengiasi pagaminti piršliai (liudininkai). Todėl, kad jiems tai pagalbinė atributika, kuri gali padėti pasirodyti šauniau ir padaryti didelį įspūdį jaunavedžiams bei jų svečiams. Tačiau priklausomai nuo vestuvių planavimo ir vestuvinės programos laikraštį gali užsakyti ar gaminti pirmoji jaunavedžių pora. O jei vestuvės kuklesnės, vestuvių planavimas silpnesnis tuomet svečius gali nustebinti patys jaunavedžiai išleidę savo vestuvių laikraštį. Vestuvių laikraštis tai dar vienas mažas, įdomus, originalus būdas padaryti vestuves linksmesnes ir labiau įsimintinesnes.

 

Kada vestuvių laikraštis įteikiamas svečiams?

1)   Dažniausiai vestuvinis laikraštis teikiamas sugrįžus į pokylio vietą kurioje susirenka visi svečiai. Ne paslaptis, kad dažnai jaunavedžiai vėluoja į vestuvinį pokylį dėl užtrukusių sveikinimų, ilgesnės fotosesijos ar tiesiog nenumatytų aplinkybių. Todėl natūralu, jog į pokylio vietą susirinkusiems svečiams tenka nuobodžiai laukti. Būtent laukimo nuobodulį gali padėti išsklaidyti matomoje vietoje pateikti vestuviniai laikraščiai.

2)   Vestuvinė spauda įteikiama pirmomis vestuvių pokylio valandomis. Jeigu manote, kad svečiams nereikės ilgai lūkuriuoti laukiant jaunųjų arba būsite sugalvoję kitą jų užimtumo būdą, tuomet galima svečius informuoti apie įvykusią santuoką vestuvių laikraščio pagalba.

3)   Dviejų dienų vestuvėse laikraštis dalijamas antrąją dieną.

4)   Vestuvių laikraštis gali būti įteiktas įvairiai, nes tai priklauso nuo planuojamos vestuvių programos.

 

 

Paprastai vienas vestuvinis laikraštis duodamas svečių porai. O jeigu svečias vienišas, jam priklausytų atskiras egzempliorius.

 

Vestuvinio laikraščio išsipirkimas.

1)   Jeigu norite už laikraštį surinkti pinigėlių, bet nenorite iš to daryti komercijos, tuomet galite bandyti šį variantą. Numatytu laiku paskelbkite, kad jaunavedžiai įsigijo bankrutuojantį laikraštį ir kad nereikėtų jo uždaryti, galbūt svečiai galėtų išpirkti bent jau išleistą laikraščio tiražą. Siunčiate per svečių rankas taupyklę ir tuojau pat dalinate vestuvinius laikraštukus.

2)  Galimas vestuvinio laikraščio išsipirkimas numatyta kaina, kokią Jūs nustatote.

3)   Jeigu vestuvinių laikraščių turite nedidelį skaičių, tuomet galite paskelbti aukcioną.

 

Vestuvių laikraščio maketavimas

Tereikia pasirausti turimų foto archyve arba pasistengti gauti bent keletą nuotraukų su būsimais šventės dalyviais. Nuotraukos puikiai pasitarnaus, kuriant savitą ir pritaikytą vestuvinį laikraštį ir dar labiau įtrauks dalyvius. Prieš atsiųsdami foto, pamąstykite, o dar geriau užrašykite dalyvių pomėgius, savybes, galbūt būtent tai padės sukurti unikalią ir dar šmaikštesnę temą. Reikėtų, kad nuotraukos būtų kuo didesnio formato, nes kuo didesnė foto, tuo kokybiškiau ir dailiau galima ją panaudoti maketavimo darbams.

 

Užsakymas ir kainos

Vestuvinio laikraščio kaina priklauso nuo trijų dalykų: formato, puslapių skaičiaus ir tiražo. Galime pagaminti 20, 30, 40, 100 vestuvinių laikraščių. Individualaus laikraščio maketavimas nuo 40 lt. Kviečiame pasiteirauti.

 

Kontaktai: fotoROmantikas@gmail.com

Telefonas: 8-625-29829

 


Kopijuoti, platinti, skelbti internetinio tinklalapio www.fotoROMANTIKA.lt nuotraukas ir informaciją be raštiško fotografo sutikimo draudžiama. Juk visuomet galite pasiteirauti elektroniniu paštu (arba telefonu) ir greičiausiai gavę teigiamą atsakymą nuotraukas ir informaciją galėsite naudoti kiek tinkami į valias.

 

 

 

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

 

 

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.