Vestuvių fotografai žeria patarimus vestuvininkams

 

Prieš objektyvą atrodykite kaip žvaigždės ir prezidentai
Reikia elgtis natūraliai, nepamiršti prieš objektyvą kvėpuoti, tačiau tuo pačiu stenkitės sudaryti sąlygas fotografui. Skubėkite lėtai, juk greičiausiai esate pastebėję kaip elgiasi valstybių prezidentai susitikimuose ar Holivudo žvaigždės prieš foto objektyvus. Jie neskuba, leidžia susirinkusiai žiniasklaidai fotografuoti net po keletą kartų, todėl mes galime pamatyti įdomių nuotraukų laikraščiuose ar kitoje spaudoje.

 

Ypač svarbu gerai pailsėti
Norint gerai atrodyti privalote gerai pailsėti išvakarėse. Pavargusius ir mažai miegojusius išduos pajuodavę paakiai, pablyškęs veidas, taip pat greitai pavargsite ir prarasite nuotaiką.

 

Bendraukite su fotografu
Fotografo ir jaunųjų dialogas garantuoja puikias nuotraukas. Geriausia pagrindinius dalykus jau būti susiderinus iš anksto. Kokiu stiliumi pageidaujama fotografuoti. Ar norėsite, kad fotografas padėtų sukurti nuotraukos siužetą, sustatytų žmones – pozuota fotografija. O galbūt norėsite, kad fotografas kaip reporteris nepastebimai fiksuotų viską kas dedasi aplinkui, kad prisimintumėte natūralius, nesurežisuotus vestuvių dienos įvykius. O galbūt esate maksimalistai ir norėsite, kad tarkime dalis nuotraukų būtų pozuotos, o dalis reportažinės. Puiku, kai informuojate fotografą apie svečių giminystės ryšius, parodote Jums ypač svarbius žmones.
 

Vestuvių dieną meilė ir dėmesys vienas kitam
Apskritai, vestuvių dieną stenkitės atsipalaiduoti ir džiaugtis kiekviena akimirka. Parodykite visiems susirinkusiems kaip mylite vienas kitą, elkitės iškilmingai ir niekur neskubėkite net maudami žiedus. O po svarbių įvykių vienas kitą lepinkite bučiniais, spinduliuokite šiluma. Ne vestuvinė puokštė, ne vestuvių drabužiai svarbiausia, o mylinti ir savo meilę rodanti vienas kitam jaunųjų pora.

 

Kosmetika ir jaunosios šukuosena
Reikėtų vengti naudoti blizgučius šukuosenai ir makiažui, nes nuotraukose tai atrodo kaip pleiskanos. Puiku, jeigu galite sau leisti pasidaryti bandomąjį veido makiažą. Dėl to, kad nepatikus turėsite dar gražaus laiko pakeisti makiažo stilių ar pačią stilistę. Jeigu darotės makiažą pati, naudokite tik išbandytas priemones, nes naujovės gali ir nepateisinti Jūsų lūkesčių. Prisiminkite, kad makiažas privalės iškęsti džiaugsmo ašaras, saulės spindulius, gal net lietaus lašus ir bučinius ne tik mylimojo, bet ir plataus giminių rato.

 

Vestuvių apranga
Pabandykite palyginti suknelę, batelius ir kitus dėvimus aksesuarus skirtingoje šviesoje: lauke, salėje, jeigu įmanoma, ryte, vakare. Likus keletui dienų iki vestuvių datos, pasimatuokite drabužius, galbūt dėl įtampos ir džiaugsmo priaugote arba netekote svorio. Nesistenkite labai skrupulingai saugoti dėvimų vestuvinių drabužių, nes greičiausiai jie vis tiek išsipurvins, tačiau dažniausiai situaciją galima smarkiai pataisyti kompiuterinėmis programomis, bet turite susitarti dėl to su fotografu. Jeigu jaudinsitės dėl drabužių, galite dėl šio rūpesčio šventinėse nuotraukose atrodyti nerimastingai.

 

Vestuvių eigos planavimas
Šventinius rūpesčius patikėkite vestuvių planuotojams, organizatoriams ar draugams su kuriais, žinoma, jau susitarėte iš anksto. Nuotaka ar jaunikis pamišęs dėl organizavimo tuojau pat praranda nuotaiką ar nebegali atlikti ypatingos dienos pareigų. Geriausia, kai jau turite pasirašę ir susidėlioję vestuvių scenarijų. Svarbu, kad planuodami scenarijų būtumėte atsižvelgę į laiko paklaidas dėl automobilių kamščių, galimo ceremonijos, svečių vėlavimo. Geriau turėti šiek tiek daugiau laiko negu skubėti.

 

 

Plasmasinės stiklinaitės
Ypatingai nuotraukas gadinanti detalė, nes tai atrodo prie šventinių drabužių ir aplinkos labai pigu, neskoninga. Todėl stenkitės pasirūpinti kažkokiu kitu atitikmeniu, bet ne iškylos plastmasinėmis stiklinaitėmis. Tikėkite, kad tokios nuotraukos gali smarkiai apkartinti nuotraukas, nes jos tiesiog nedera prie iškilmingų suknelių ir kostiumų.

 

Privalomas atsargos bagažas
Turėkite patogius batelius, nes, pavyzdžiui, gamtoje itin sunku vaikštinėti su aukštakulniais, jie jus nuvargins brendant per žolę ar šiugždantį smėlį. Kosmetikos rinkinukas su pagrindinėmis kosmetikos priemonėmis: pudros, stiprios fiksacijos lako, segtuku plaukams, žirkles, adatą, siūlų, atsargines pėdkelnes, lūpų dažų ir t.t. Geriausia, kad atsarginės priemonės būtų kažkur netoli, galima bandyti prašyti pagalbos geriausių draugų ir panašiai. Apsidrauskite skėčiais nuo netikėto lietaus.

 


Kopijuoti, platinti, skelbti internetinio tinklalapio www.fotoROMANTIKA.lt nuotraukas ir informaciją be raštiško fotografo sutikimo draudžiama. Juk visuomet galite pasiteirauti elektroniniu paštu (arba telefonu) ir greičiausiai gavę teigiamą atsakymą nuotraukas ir informaciją galėsite naudoti kiek tinkami į valias.

 

 

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

 

 

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.