Vestuviniai pinigai - pramoga ir prisiminimo dovana svečiams

 

Iš abiejų pusių pavaizduotas 50 litrų nominalo vertės vestuvių pinigas.

 

Kas yra vestuviniai pinigai? Vestuviniai pinigai – tai tiesiog vestuvėms skirti, specialiai šiai progai pagaminti pinigai. Dažniausiai ant vestuvių pinigo kupiūros galima pamatyti pagrindinius šventės dalyvius: nuotaką, jaunikį, svočią ar piršlį. Vestuviniai litai gaminami ant bet kokio nominalo pinigo. Tokie proginiai pinigai skirti įvairioms vestuvių pramogoms. Ne vienas svetys bus nustebintas, o gal piršliui-melagiui pavyks apgauti muzikantus? Galima būti švaistūnais! Dalinti vestuvinius litus visiems arba kaip teigia Lietuvos piršlio bankas pinigus bent jau išsikeisti į jaunosios ar jaunojo bučinį! Ant vestuvinių litų gali būti parašyta valiutos vienetai: penkiasdešimt litrų ar penkiasdešimt gramų. Valiutos vienetais gali būti bet kokie matai, kokius tik pakuždės fantazija. Vestuvinius pinigus gali dalinti jaunieji, piršliai, vyr. pabrolys ar vyr. pamergė, priklauso nuo vestuvių programos.

 

 

 

Pramogos su vestuviniais pinigais

 

Vestuviniai pinigai gali padėti svočiai ar piršliui smagiai išsisukti iš įvairių situacijų ir padaryti vestuves dar linksmesnes. Pavyzdžiui, jeigu gavote kažkokią sunkią užduotį pabandykite išsipirkti vestuviniais pinigais. Gal pavyks piršliui-melagiui apgauti vestuvių palydos stabdytojus („bromų“ statytojus), vestuvių muzikantus ar net policininkus? Vestuvių valiuta pagelbės išsiperkant stalą. O gal svočia atsistos garbingai prie stalo ir praneš visiems svečiams, kad Lietuvos piršlio bankas ypatinga vestuvių proga išleido specialiai būtent šventei skirtus pinigus? Svečiams – tai gali būti dar viena mažytė, smagi dovanėlė.

 

Žaidimas su pinigais

 

Sumanus piršlys, liudininkas ar svočia vestuvių metu gali vesti žaidimą, kurio valiuta gali būti vestuviniai pinigai. Žaidimo esmė padėti piršliui, liudininkui akimirkomis, kai reikia užpildyti pauzę ar šiek tiek išjudinti vestuvių pulką. Žaidimui reikia: vestuvinių pinigų, pasiruošto klausimyno ir dovanos. Vestuvių valiuta gali būti tiek vieno nominalo (pavyzdžiui, 100 litrų) arba keleto nominalų (pavyzdžiui, 50, 100, 200 litrų). Žinoma įdomiau, kai turite skirtingos vertės pinigų. Kas yra klausimynas? Tai tiesiog užrašytas klausimų su atsakymais rinkinys.

 

Iš abiejų pusių pavaizduotas 50 litrų nominalo vertės vestuvių pinigas.

 

Žaidimo eiga, vedėjas užduoda klausimą, o svečiai stengiasi kiekvienas individualiai kuo greičiau atsakyti. Prieš užduodant klausimus reikėtų priminti, jog svečio, kuris surinks daugiausiai pinigų vakare nutartą valandą laukia dovana. Vestuvininkas, kuris greičiausiai atsako teisingai yra apdovanojamas vestuvinių litų kupiūra. Tokiu būdu užpildant tylos pauzes žaidimas tęsiasi iki vakare nustatyto laiko, kuomet bus susumuojami rezultatai. Kaip susumuojami rezultatai ir pagal ką nustatomi laimėtojai? O gi pagal surinktų vestuvinių litų vertę. Todėl šį žaidimą žaidžiant svečius gali užvaldyti azartas, nes įdomu kas surinks vestuvinių litų daugiausiai, kas pasirodys šauniausiai.

 

Klausimyną gali sudaryti įvairūs klausimai: trumpi, ilgi, reikalaujantys atsakyti greitai arba tokie į kuriuos atsakant reikia pagalvoti. Klausimai gali būti susiję su vestuvėmis arba su jaunavedžiais. Pavyzdžiui, kiek porų Lietuvoje susituokė 2009 metais? Užduodate klausimą, jeigu matote, kad vestuvininkai klausimo negali įspėti, tuomet galite pasiūlyti atsakymo variantus: 1) 10,5 tūkst. porų; 2) 15,5 tūkst. porų; 3) 20,5 tūkst. porų; 4) 30,5 tūkst. porų. DĖMESIO užsakantiems vestuvių litus pas mus, klausimyną padovanosime. Kitas pavyzdys, kokio gyvūno vardu nuotaka Viktorija kartais vadina savo vyrą? Galimi atsakymai: 1) Mano drugelis; 2) Mano žiogelis; 3) Mano katinėlis; 4) Mano peliukas.

 

Na ir paskutinis elementas dovana arba dovanos, kurios atitenka žaidimo nugalėtojams. Tai gali būti tiesiog gražiai įpakuotas gero vyno butelis, gali būti koks suvenyras ir panašiai. Dovanos priklauso nuo Jūsų biudžeto. Tiesa, norint žaidimą žaisti dar smagiau, reikėtų  pasitelkti papildomas priemones, kurios prieš užduodant klausimus atkreiptų svečių dėmesį. Pavyzdžiui, galima kalbėti per mini garsiakalbį (ruporių) arba paprasčiau naudoti švilpuką ar suspausto oro flakoną.

 

 

Atsiskaitymas su svečiais

 

Dar viena šauni idėja panaudoti vestuvinius pinigus. Geriausiai tinka naudoti vestuvėms artėjant į pabaigą arba įpusėjus antrajai vestuvių dienai. Pasiruošimui reikia vestuvinius litus kruopščiai susidėti į savo piniginę vietoj tikrųjų. Geriausia, šio sumanymo nepasakoti niekam. Tuomet atsistoti prie stalo ir visiems svečiams pasakyti, jog atėjo atsiskaitymo metas. Sakykite, jog visi turėjote daug išlaidų ir pats laikas Jums, t.y. jaunikiui ar piršliui (liudininkui) atsiskaityti su visais. Žinoma, prieš sakydami šiuos žodžius visų akivaizdoje išsitraukite ir vienoje rankoje laikykite savo piniginę. Drąsiai klauskite kas čia kiek išleido, nes Jūs esate pasiryžęs su visais dabar atsiskaityti! Jeigu nepasakojote sumanymo antrajai pusei, tuomet Jūsų gali laukti labai netikėtas, piktas ir nesuprantamas žvilgsnis arba net skubi pastaba ar kumštelėjimas į pašonę. :) Jūs pradedate traukti vestuvinius litus iš piniginės ir dalinti labiausiai Jums padėjusiems (daugiausiai išleidusiems) žmonėms, tuomet pokštas sulauks gausaus auditorijos juoko ir aplodismentų.

 

 

Vestuvinių litų maketavimas ir kainos

 

Vienos vienpusės kupiūros (pavyzdžiui 50 litrų) sumaketavimas

su Jūsų atsiųtomis jaunavedžių nuotraukomis.

Jaunavedžių vardų ir vestuvių datos užrašymas ant vestuvinio pinigo.

Vestuvinio pinigo antros pusės maketavimas.

 

12 vnt. atspausdintų vienpusių vestuvinių pinigų.

24 vnt. atspausdintų vienpusių vestuvinių pinigų.

36 vnt. atspausdintų vienpusių vestuvinių pinigų.

 

 

12 vnt. atspausdintų dvipusių vestuvinių pinigų.

24 vnt. atspausdintų dvipusių vestuvinių pinigų.

36 vnt. atspausdintų dvipusių vestuvinių pinigų.

 

Kontaktai: fotoROmantikas@gmail.com

Telefonas: 8-625-29829

 


Kopijuoti, platinti, skelbti internetinio tinklalapio www.fotoROMANTIKA.lt nuotraukas ir informaciją be raštiško fotografo sutikimo draudžiama. Juk visuomet galite pasiteirauti elektroniniu paštu (arba telefonu) ir greičiausiai gavę teigiamą atsakymą nuotraukas ir informaciją galėsite naudoti kiek tinkami į valias.

 

 

 

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

 

 

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.