II-oji "Mūsų vestuvės" paroda: tikros vestuvės, suknelės iš gėlių, patrankos šūvis ir apatinis trikotažas

 

Praskriejo II tarptautinė vestuvių paroda „Mūsų vestuvės“, kurioje savo paslaugas pristatė vestuvių industrijai atstovaujančios įmonės ir asmenys. Parodos metu buvo galima pamatyti vykstančias tikras dviejų mylinčių žmonių vestuves, pasigėrėti demonstruojamomis suknelėmis iš gyvų gėlių ar scenoje sekti įvairius pasirodymus. O stenduose paglamžyti kabančias vestuvines sukneles, pavartyti vestuvinius albumus, knygas, šnektelėti su vestuvių fotografu, pasigrožėti vestuviniais žiedais ar suderėti su ugningais fakyrais, o gal susikauti dėl mylimosios rankos su viduramžių riteriais. Tačiau kuo ji buvo įdomi? Išskirtinė?

 

Rašau ne žiniasklaidai, todėl apie vestuvių parodą pradėkime nuo pradžių. Pirmiausiai atvykusius lankytojus pasitiko išrikiuotas vestuvėms skirtas transportas: limuzinai ir kiti automobiliai pastatyti prieš „Reval Hotel Lietuva“. Įžengus ir sumokėjus už bilietą, labinosi ir dažniausiai aktyviai po pasisveikinimo bruko skrajutes, lankstinukus pirmieji parodos dalyviai. Dar po kelių žingsnių akys susidurdavo su stendu, kuriame buvo pristatyta „Mūsų vestuvės“ dviejų dienų programa. Elementarus, tačiau toks grafikas patogioje vietoje lankytojui visada naudingas dalykas, nors antrąją dieną programa buvo šiek tiek užtempta. Bet šiais metais programa tikrai buvo daug intensyvesnė, įvairesnė ir įdomesnė negu praėjusiais.

 

Živilės ir Laimučio vestuvės

 

Pirmąją parodos dieną įvyko parodos akcentas – tikros ir nesuvaidintos vestuvės. Živilės ir Laimučio vestuvių jaudulį išgyveno liudininkais tapę lankytojai, ašarą nubraukė ne tik jaunoji, bet ir visai jaunavedžių nepažįstantys žmonės. Nors kaip vėliau paaiškėjo nemaža dalis apklaustųjų galvojo, kad šios vestuvės tik vaidinimas, bet atstovė iš Vilniaus civilinės metrikacijos skyriaus buvo reali, tikri jaunavedžiai, tikra meilė ir tikri parašai. Šių vestuvių idėją sugalvojo ir įgyvendino su savo komanda vestuvių planuotoja Ilona Gudaitienė„Žavi Akimirka“. Po santuokos ceremonijos jaunavedžiams kelią praskynė, juos nuo pat pradžios lydėję viduramžių riteriai. Prie viešbučio įėjimo buvo paleisti balionai ir į dangų kilo balti balandžiai. Trečiasis laimės ženklas buvo patrankos šūvis, kuris nuaidėjo lyg perkūnas iš giedro dangaus.

 

1

Laimučio ir Živilės vestuvės parodoje "Mūsų vestuvės". Reval Hotel Lietuva. Vilnius. 2010

 

Vestuvinės suknelės iš gėlių

 

Įspūdingai pasirodė gėlių salonas „Inesa“, kuris pristatė du modelius dėvinčius vestuvėms skirtas sukneles iš gyvų gėlių. Autorė sumaniai pristatė dviejų tipų sukneles, viena daugiau klasikinio stiliaus, subtili, o antroji žymiai drąsesnė ir atviresnė. Tikriausiai dar ne kiekvienas lietuvis yra matęs vestuvinę suknelę iš gėlių, todėl tokių suknelių demonstracija sulaukė gausių ovacijų ir diskusijų. Galbūt ne vienas žmogus, kuris myli gamtą ir romantiką tokio stiliaus sukneles įrašė į savo mėgstamiausių TOP dešimtuką. Pirmiausiai kylantis klausimas, tai tikriausiai ar praktiška dėvėti gyvas gėles? Kažkaip atrodo labai trapu ir nepatikima, tačiau, anot autorės, dėl specialios technologijos, uždėto tinklelio ir kitų meistriškų paslapčių suknios puikiai išsilaiko. Tačiau ne paslaptis, kad pirmajai parodos dienai merginos buvo ruošiamos ir gėlėmis dabinamos beveik visą kiaurą naktį.

 

2

Vestuvinės suknelės iš gyvų gėlių."Mūsų vestuvės". Reval Hotel Lietuva. Vilnius. 2010

 

Vestuvinių suknelių defile

 

Nuobodžiaujančius ar žiovaujančius vaikinus, kuriuos į parodą atsitempė antrosios pusės, gerokai prablaškydavo scenoje vykstantys vestuvinių suknelių defile. Nesuprantantiems kaip ir man, ką reiškia žodis defile – lietuviškai tai būtų kažkas panašaus į demonstravimas, pasirodymas. Scenoje pasirodydavo merginos, kurios demonstruodavo vestuvines sukneles iš įvairių salonų „Anna Vaasi“, „Style&Fashion“ „Diana“, “La Fleur“, „Elesna“. Dėmesio kiek girdėjau sulaukė ir Jurgitos Stakauskaitės apatinio trikotažo kolekcijos demonstravimas, nors kai kurie modeliai, anot žiūrovų gerokai kuklinosi. Bet tai dar vienas naujas šios parodos elementas. Grįžtant prie vestuvinių suknelių, susirinkusios lankytojos - būsimos nuotakos aplink sceną šnabždėjosi ir dalijosi pastebėjimais. Nors skoniui draugų nėra, tačiau, kad vestuvinės suknelės dažniausiai nedengia pečių, bent jau tą pastebėti nebuvo sunku.

 

3

Vestuvinių suknelių "defile" demonstravimas."Mūsų vestuvės". Reval Hotel Lietuva. Vilnius. 2010

 

Vestuvių filmuotojų ir fotografų pasirodymai

 

Norėdami pranešti apie save vestuvių fotografai ir filmuotojai nesnaudė ir taip pat kopė užkariauti sceną, bei žiūrovų – galbūt būsimų klientų simpatijas. Energingas lietuvis pristatė FRESCO vestuvių filmuotojų komandą ir jų vestuvinį projektą „Pabėgusi nuotaka 2“. Žiūrovams buvo trumpai papasakota apie projekto mintį, užduodami klausimai į kuriuos atsakius dovanojamas projekto DVD kompaktinis diskas. O vestuvinės reportažinės fotografijos mylėtojai -  fotografų duetas Aleksandras Babičius ir Irina Belčikova parodoje dalyvavo kartu su režisuotos fotografijos atstovu Victor Morozov, kurie žiūrovams siūlė atspėti ar rodoma nuotrauka režisuota ar pozuota, nors antrąją dieną to pademonstruoti nepavyko dėl techninių kliūčių.

 

4

FRESCO komanda ir energingas lietuvis. "Mūsų vestuvės". Reval Hotel Lietuva. Vilnius. 2010

 

 

5

Aleksandras Babičius."Mūsų vestuvės". Reval Hotel Lietuva. Vilnius. 2010

 

Kiti pasirodymai

 

Trumpučių, tačiau pakankamai efektingų ir praktiškų pasirodymų taktiką pasirinkusi „Balionų Šalis“ įsiterpdama į programą demonstravo kaip greitai susikurti mažus dekoracijų stebuklus iš balionų. Parodoje kabančios balionų girliandos ir dekoracijos atsidūrė čia „Balionų šalies“ dėka, tinkamos spalvos balionai ir jų kompozicijos derėjo ir puošė vestuvinę parodą. Antrąją dieną buvo varžomasi dėl vestuvinės suknelės iš balionų. Pirmoji suknelė buvo parduota, berods, už 410 litų, nors renginių vedėjų teigimu, jos kainuoja gerokai daugiau. Scenoje dar buvo galima išvysti ir veiksmo pasirodymų: kardus žvangino viduramžių riteriai, o deglais mosikavo ugnies fakyrai.

 

 

6

Regimantas Aleksiūnas ir vestuvinės suknelės iš balionų pirkėjai. Reval Hotel Lietuva. Vilnius. 2010

 

Bendras įspūdis

 

Lyginant su „Svajonių Vestuvėms“ ši paroda buvo labiau specializuota, nebuvo prekių, kurios iškristų visiškai iš šventinio konteksto. Nors, pavyzdžiui, man "Drum Party" būgnai ir vestuvės kažkaip nederėjo ir visada "žibėdavo klaustukas" galvoje, kai matydavau tą kolektyvą vestuvių parodoje. Tačiau teko pakliūti prie FRESCO stendo, kai energingas lietuvis iš lietuvis.lt bėgiojo ir visus kvietė prisijungti mušti būgnus. Muzika, būgnai, žmonių įtraukimas į procesą pralinksmina net ir patį didžiausią rimtuolį. :) Taigi kodėl gi ne būgnai, ne trimitai ar kas nors. Svarbu linksma, svarbu laimingi jaunavedžiai ir šventės dalyviai. O toks triukšmingas parodos kampelis, žinoma, kad sulaukė praeinančių lankytojų dėmesio ir buvo pastebėtas fotografų.

 

7

Prie stendo "Bėganti nuotaka" buvo mušami būgnai.

 

 

 

8

Susirinkę žmonės ir gan triukšmingu virtęs "Pabėgusi nuotaka" kampelis traukė ir fotografų žvilgsnius.

 

Parodoje buvo galima pamatyti nemažai naujovių, įdomių dalykų ir paslaugų. Papuošti stendai ir dalyvių pasiruošimas buvo geresnis negu pirmoje "Mūsų vestuvės". Todėl pasisemti idėjų, minčių ar šiaip pasižvalgyti būsimiems jaunavedžiams, manau, kad buvo verta.

 

P.S. Nežinau, kodėl, tačiau fotografavimas parodoje buvo apribotas pačių dalyvių. Galbūt į rimtą fotografą tapau panašus, gal ėmė saugoti smarkiai savo stendų ir maketų paslaptis, kas labai abejotina. O galbūt aš pats pasidariau labai pastebimas. Tačiau pirmą kartą parodoje atsirado dalyvių, kurie neleido fotografuoti, pribėgę prašė tuojau pat ištrinti padarytas nuotraukas arba dar nespėjus nei padaryti keleto fotografijų, jie intensyviai klausdavo iš kokio aš žurnalo, ar bus jų foto ant viršelio...

 

Žiūrėkite daugiau nuotraukų iš įvykusios parodos "Mūsų vestuvės" čia.

 

Susiję straipsniai ir nuotraukos:

 

Subjektyviai apie “Svajonių Vestuvėms” parodoje “Moters Pasaulis" (2009.11.09)

Parodoje "Svajonių Vestuvėms" (2009.11.05)

Damos, moterys, merginos, panelės lankėsi parodoje "Moters Pasaulis (2009.11.05)

Prisiminimai iš I-osios tarptautinės vestuvių parodos "Mūsų Vestuvės" (2009.03.14)

 

 

Kopijuoti, platinti, skelbti internetinio tinklalapio www.fotoROMANTIKA.lt nuotraukas ir informaciją be raštiško fotografo sutikimo draudžiama. Juk visuomet galite pasiteirauti elektroniniu paštu (arba telefonu) ir greičiausiai gavę teigiamą atsakymą nuotraukas ir informaciją galėsite naudoti savo tikslams kiek tinkami į valias.

 

 

NUOTRAUKŲ GALERIJOS

Foto galerijos: vestuvinės nuotraukos, renginių, parodų akimirkos ir laisvalaikio fotografija.

 

 

< sugrįžti atgal

STRAIPSNIAI

Straipsniai apie vestuves, patarimai jaunavedžiams ir vestuvininkams, vestuviniai tostai, palinkėjimai, vestuviniai žaidimai.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Vestuvių fotografas, balti balandžiai vestuvėms, šventinė atributika ir kita.

 

 

 

Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.