Atsiliepimai

apie asmenines ir porelių fotosesijas

Visada laukiame Jūsų nuomonės.

 

Linos asmeninė fotosesija

Labai noriu padėkoti už nuoširdžiai atliktą darbą (beje, puikiai pavykusį), profesionalumą, puikų kokybės ir kainos santykį bei už tiesiog paprastą, šiltą bendravimą... Man buvo labai smagu, tikiuosi, Jums taip pat :) Kuo dideliausios sėkmės, įkvėpimo ir džiaugsmo toliau einant šiuo keliu. Esu tikra, kad mes dar susitiksime... Dar kartelį AČIŪ.

 

Atsiliepimą parašė Lina

(asmeninė fotosesija)

 


Jolitos ir Deivido porelės fotosesija

Nuotraukos išėjo geresnės nei tikėjomės, todėl labai džiaugiamės puikiomis foto. Žinoma kaip ir daugeliui iš pradžių buvo baisoka, kad padarysi kažką ne taip, tačiau profesionali akis ir komentarai iš fotografo dėl pozų, pasisukimo kampo ne tik labai padėjo siekiant gerų rezultatų bet ir skatino stengtis dar labiau. Trumpai tariant, tai nuotaikingas kasdienybės paįvairinimas, įamžinantis gražiausias akimirkas :) AČIŪ JUMS!

 

Atsiliepimą parašė Jolita ir Deividas

(porelės fotosesija)

 


 

Amelijos asmeninė fotosesija

Ačiū nuotraukas gavau, labai gražios. Pasidalinau su draugėmis, bei facebook tinkle. Jeigu kas nors norėtų fotosesijos ar dovanos draugui, būtinai rekomenduosiu Jus. Sėkmės tolimesniuose darbuose !!!

Atsiliepimą parašė Amelija

(asmeninė fotosesija)

 


Giedrės asmeninė fotosesija

Norėjau padėkoti už puikią fotosesiją.. Likau labai patenkinta, tiek nuotraukomis, tiek fotografų darbu. O šiltas bendravimas ir gera atmosfera padeda fotosesijos metu jaustis laisvai, nesuvaržytai...Taigi visiems norintiems praleisti puikiai laiką bei turėti gražių, profesionalių nuotraukų patariu nepraleisti progos. :) Dar kartelį nuoširdžiausiai dėkoju Jums! :))

Atsiliepimą parašė Giedrė

(asmeninė fotosesija)

 


Julijos ir Roberto porelės fotosesija

Labai džiūgaujame dėl nuotraukų!!!
Gražu žiūrėti ir prisiminti :) Jūs puikus fotografas!

Atsiliepimą parašė Julija ir Robertas

(porelės fotosesija)

 


Kristinos asmeninė fotosesija

Dar kartą ačiū fotografui Linui už puikią fotosesiją. Nuotraukomis tikrai labai džiaugiuosi ir mielai dar kartą apsilankysiu www.fotoromantika.lt studijoje pas šį, tikrai gerą ir profesionalų fotografą. :)

Atsiliepimą parašė Kristina

(asmeninė fotosesija)

 


Gertrūdos asmeninė fotosesija

Gimtadienio proga gavau puikią dovaną. Tai buvo fotososesija ir likau be gaaaaaalo patenkinta :) Kas ieško dovanos - tai puiki idėja :) Tikrai nuostabi patirtis, nors man gan dažnai tenka stovėti prieš kameras, tačiau susipažinti su profesionalia fotosesija teko pirmą kartą :) Ir man patiko :) Didelis Ačiū labai maloniems, gerą akį turintiems ir rūpestingiems fotografams!

 

Atsiliepimą parašė Gertrūda

(asmeninė fotosesija)

 


Ligitos ir jos vaikino fotosesija

Tikrai patys šilčiausi žodžiai apie šį fotografą. :) Tikrai rekomenduoju visiems apsilankyti ir pasidaryti nuostabių nuotraukų. :) O kur dar ir puiki nuotaika. :) Sėkmės Jums.

 

Atsiliepimą parašė Ligita

(porelės fotosesija)

 


Monikos asmeninė fotosesija

Labai ačiū, tikrai buvo verta sudalyvauti asmeninėje fotosesijoje. :)

 

Atsiliepimą parašė Monika

(asmeninė fotosesija)

 

 

AKCIJA! Asmeninė fotosesija Kaune fotostudijoje

 

Atėjo ir Jūsų gražių nuotraukų laikas. Tereikia susitarti dėl asmeninės fotosesijos ir greitu laiku galėsite džiaugtis savo naujomis nuotraukomis, atnaujinti savo facebook profilio albumus, kompiuterio darbastalį („desktop“). Na arba pasidovanoti, padovanoti „tikrų“ atspausdintų fotografijų, pasipuošti savo kambarį. Bet faktas, kad savo nuotraukų arba nuotraukų su antrąja puse reikia Gyvenime turėti daugiau negu vien tik užfiksuotų per savo ir draugų vestuves. Todėl kviečiame Jus pasiryžti net jeigu ir nebandėte - šiam nuotykiui fotosesijai. Turėsite ir įspūdžių, ir užfiksuotų prisiminimų.

 

Teiraukitės tel. 8-625-29829 arba fotoRomantikas@gmail.com

 

Žinoma fotografuojame ir kitas šventes
* Vestuvių fotografavimas;

* Mergvakarių, bernvakarių fotografavimas;
* Krikštynų fotografavimas;
* Gimtadienių fotografavimas;
* Renginių fotografavimas;

* Švenčių fotografavimas;

 

 


 

< sugrįžti atgal

 

 

 

APIE MUS | PASLAUGOS | NUOTRAUKOS | STRAIPSNIAI | AKCIJOS | NUORODOS | KONTAKTAI         Į viršų^


Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.